2024-04-24 @ 05:17 EEST
СИЛНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА КЛУБ ПО КОНЕН СПОРТ „КЛАСИКА", ГЕН. ТОШЕВО
Спорт    Клубът по конен спорт “Класика” в Генерал Тошево започна своята активна състезателна дейност за 2015 година. Той взе участие в първия кръг на Републиканския шампионат, който се проведе на 25 април, събота, в Шумен. Там клубът се представи на изключително високо ниво и завоюва следните няколко призови места.

В категория Млади коне, 4 годишни, първо място спечели Николай Николов с кобила Канди; а в категория Млади коне, 5 годишни – второ място за Диян Балчев с кон Чародеен. Четвърто място спечели Николай Николов с кобила Кордоба, която е и Републикански шампион за 2014 година; първо място в категория „Т“ грабна Николай Николов с кон Акрундос; второ място в категория „Т” спечели Николай Николов с кобила Лимба.
Спортният календар на клуба продължава с кръг от Републиканския шампионат по конен спорт, който ще се проведе на 2 май, събота, на Тренировъчното игрище в Генерал Тошево. До момента участие за заявили 12 клуба от Североизточна България, като се очаква до петък техният брой да се увеличи. Проявата ще започне в 11 часа. НДТ

СИЛНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА КЛУБ ПО КОНЕН СПОРТ „КЛАСИКА", ГЕН. ТОШЕВО | 0 брой коментари | Регистрация