2024-04-25 @ 03:20 EEST
МОМЧЕТАТА НА МИТКО НЕДЯЛКОВ И МИНЧО КОНДОВ СПЕЧЕЛИХА ТУРНИР В АЛБЕНА
СпортФутболистите на Добруджа триумфираха в първото издание на международния турнир UHLSPORT, който се проведе на терените в Албена. Тимът от Добрич, воден от треньорите Митко Недялков и Минчо Кондов, игра много силно и заслужено достигна до купата при родените през 2002 година. Със сребърните медали се окичиха футболистите на Спартак (Варна), а с бронзовите – децата на румънския Мангалия. Призът за феърплей получи ФК Юнак (Аспарухово).

Шампион при момчетата, родени през 2004 година, стана варненският Юнак, следван от Ботев (Нови пазар) и Черноморец (Балчик). Отборът на Мангалия бе удостоен с приза за феърплей.
Спонсорът и съорганизатор UHLSPORT предостави награди на стойност 6000 лв. под формата на екипировки и футболни принадлежности.
Купите на победителите връчи Георги Мирчев - председател на Зоналния съвет на БФС.

МОМЧЕТАТА НА МИТКО НЕДЯЛКОВ И МИНЧО КОНДОВ СПЕЧЕЛИХА ТУРНИР В АЛБЕНА | 0 брой коментари | Регистрация