2024-04-20 @ 15:41 EEST
БОЖКАТА КРАЕВ ДОНЕСЕ ПЪРВА РАДОСТ НА "ГЕРЕНА" ТОЗИ СЕЗОН
СпортОтборът на Левски постигна втора поредна победа в "А" група и първа на стадион "Георги Аспарухов" този сезон. "Сините" надвиха с 2:0 Монтана след две попадения на Божидар Краев през втората част.

Младокът бе точен първо в 59-ата минута, а след това в 68-ата удвои. Малко преди това гол на Атанас Курдов бе отменен поради спорна засада. Гостите пък удариха цели три пъти гредите на Боян Йоргачевич, като първите две при резултата 0:0. Това се случи преди почивката след удари на Георги Ангелов и Атанас Илиев. Десет минути преди края Иван Михов с глава също нацели горната греда. Успехът изкачи "сините" на трето място преди останалите мачове с актив от 8 точки и за първи път през този сезон има положителна голова-разлика 6:5 преди гостуването на Локомотив (Пловдив).

БОЖКАТА КРАЕВ ДОНЕСЕ ПЪРВА РАДОСТ НА "ГЕРЕНА" ТОЗИ СЕЗОН | 0 брой коментари | Регистрация