ФУТБОЛ
13:00 часа: Купа на Австралия, 1/4-финал, Хейделберг Юнайтед – Мелбърн Сити – пряко по BT Sport 2 / HD
15:00 часа: Шампионска лига за младежи, група H, Олимпик (Лион) – Валенсия – пряко по Sport 1+ HD (germany)
17:00 часа: Шампионска лига за младежи, група Е, Барселона – Байер
(Леверкузен) – пряко по 5 LIVE (israel) / HD, Arena Sport 1 (serbia),
Arena Sport BiH, Sport 1 (germany) / HD, Sport TV1 (portugal) / HD
19:20 часа: Купа на Азия, 1/2-финал, първи мач, Кадисия – Йохол Дарул Тазим – пряко по beIN Sports MENA 8 HD 19:30 часа: Франция, Лига 1, Лил – Нант – пряко по Диема Спорт 2,
5 LIVE (israel) / HD, Arena Sport 3 HD (cro), beIN Sports FRANCE 2 /
HD, beIN Sports MENA 7 HD, Digi Sport 2 (hun) / HD, Digi Sport 3 (rom),
Nova Sports 2 (cyprus), Nova Sports 2 (hellas) / HD, NTV Plus Futbol 2 /
HD, SuperSport 2 HD (alb), TV3 Sport 2 (den) / HD
20:15 часа: Азиатска Шампионска лига, 1/2-финал, първи мач, Ал Хилал Рияд – Ал Ахли – пряко по beIN Sports MENA 10 HD
Шампионска лига, групова фаза 21:45 часа: Група E, Барселона – Байер (Леверкузен) – пряко по bTV Action,
5 PLUS (israel), Antena 3 (españa) / HD, Arena Sport 3 HD (cro), Arena
Sport 4 (serbia), AzTV (azerbaijan), beIN Sports FRANCE 3 / HD, beIN
Sports MENA 1 HD, BT Sport Extra 1 *RED Button, Canal+ Poland / HD, CT
Sport / HD, Digi Sport 3 (svk) / HD, Dolce Sport 1 / HD, Duhok TV, Kanal
A (slovenia), NTV Plus Futbol 2 / HD, OTE Sport 4 HD, RSI La 2 / HD,
Setanta Sports 1 / HD, Sky Sport 4 (germany) / HD, Sport TV2 (portugal) /
HD, SRF Zwei / HD, SuperSport 5 (za) / HD, Tring Sport 1 HD, TRT 1 /
HD, TV3+ (denmark) / HD, TV6 Estonia, TV6 Lithuania, Viasat Sport (swe) /
HD, YLE TV2 / HD 21:45 часа: Група F, Байерн – Динамо (Загреб) – пряко
по Arena Sport 1 HD (cro), Arena Sport 5 (serbia), beIN Sports Max 5 /
HD (france), beIN Sports MENA 4 HD, BT Sport Extra 2 *RED Button, Canal+
Sport 2 HD (poland), Dolce Sport 2, OTE Sport 3 HD, Sky Sport 3
(germany) / HD, Sport TV3 (portugal), SportKlub 1 (slovenia), SuperSport
7 (za) / HD, Tring Sport 3 HD, TV3 Sport 2 (den) / HD, Viasat Hockey /
HD 21:45 часа: Група F, Арсенал – Олимпиакос – пряко по 5
GOLD (israel), Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 2 HD (cro), Arena
Sport BiH, beIN Sports Max 6 / HD (france), beIN Sports MENA 12 HD, BT
Sport 2 / HD, Digi Sport 5 (svk), Dolce Sport 4, nSport+ / HD, OTE Sport
2 HD, OTE Sport 8 HD, Sky Sport 5 (germany) / HD, SportKlub 3
(slovenia), SuperSport 6 (za) / HD, SuperSport MaXimo 360, TV3 (ireland)
/ HD, TV3 Sport 1 (den) / HD, Viasat Football (nor) / HD, Viasat
Football (swe) / HD, Viasat Sport Baltic 21:45 часа: Група Е, БАТЕ Борисов – Рома – пряко по
Arena Sport 2 (serbia), beIN Sports Max 4 / HD (france), beIN Sports
MENA 6 HD, BT Sport Extra 4 *RED Button, Italia 1 / HD, NTV Plus
Basketball, OTE Sport 7 HD, Sky Sport 6 (germany) / HD, SuperSport 8
(za), Tring Sport 4 HD, Viasat Xtra 1 21:45 часа: Група G, Порто – Челси – пряко по РИНГ БГ,
1TV (georgia) / MPEG-4, Arena Sport 3 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro),
beIN Sports Max 8 HD (france), beIN Sports MENA 11 HD , beIN Sports
MENA 3 HD, BHT 1 (BiH), BT Sport Europe / HD, Canal+ Sport (poland) /
HD, Digi Sport 4 (svk), Dolce Sport 3, Federalna TV, Futbol 2 (ukraine) /
HD, Idman TV, NTV Plus Futbol 3 / HD, OTE Sport 5 HD, RTP 1 (portugal),
RTRS TV, Setanta Ireland, Sky Sport 7 (germany) / HD, Sport TV1
(portugal) / HD, SportKlub 2 (slovenia), SuperSport 3 (za) / HD,
SuperSport MaXimo 1, Tring Sport 2 HD, Viasat Motor / HD, Viasat Sport
Baltic 21:45 часа: Група H, Олимпик (Лион) – Валенсия – пряко
по Arena Sport 5 HD (cro), beIN Sports FRANCE 1 / HD, beIN Sports MENA 5
HD, BT Sport Extra 3 *RED Button, NTV Plus Sport (russia), OTE Sport 6
HD, Sky Sport 8 (germany) / HD, Sport TV4 (portugal) / HD, SuperSport 2
(za) / HD, Viasat Sport (nor) / HD, Viasat Xtra 3 21:45 часа: Група H, Зенит – Гент – пряко по 2BE, beIN
Sports Max 9 HD (france), beIN Sports MENA 7 HD, BT Sport Extra 5 *RED
Button, Club RTL, NTV (russia) / HD, NTV Plus Futbol 1 / HD, Sky Sport 9
(germany) / HD, Sport TV5 (portugal), Viasat Xtra 4
21:45 часа: Група G, Макаби (Тел Авив) – Динамо (Киев) – пряко по 5
SPORT / HD (israel), beIN Sports Max 7 / HD (france), beIN Sports MENA 9
HD, BT Sport Extra 6 *RED Button, Futbol 1 (ukraine), Kanal Ukraine,
NTV Plus Tennis, Sky Sport 10 (germany) / HD, Viasat Xtra 2
ТЕНИС НА МАСА
12:00 часа: Европейско първенство Русия - отб.орно (жени), финал – пряко по Евроспорт БГ http://www.blitz.bg