2024-03-29 @ 12:10 EET
ДОБРУДЖА 07 С БЪРЗА ПОБЕДА СРЕЩУ ЛЕВСКИ БООЛ
НовиниВолейболистите на Добруджа 07 записаха първа победа в новото първенство на Суперлигата при мъжете. В среща от втория кръг добричлии надделяха над Левски Боол с 3-0 гейма.

На възпитаниците на Мирослав Живков им бе необходимо 75 минути, за да стигнат до категоричния успех. В отделните части те оставиха съперника си на 25-14, 25-16 и 25-20 точки. Двубоят се игра пред 600 зрители в зала "Добротица". С 13 точки Арнаудов бе най-резултатен за домакините. 12 направи Чернокожев, а 11 - Маринков. В следващите два кръга Добруджа 07 гостува на Арда и Тетевен волей.