2024-04-25 @ 18:39 EEST
ИЗСТРАДАН, НО СЛАДЪК УСПЕХ ЗА ДОБРУДЖА 07 В ТЕТЕВЕН
СпортДобруджа 07 измъкна трудна победа при гостуването си на Тетевен волей в среща от четвъртия кръг на Супарлигата по волейбол при мъжете. Възпитаниците на Мирослав Живков спечелиха с 3-2 гейма (25-21, 17-25, 15-25, 25-19 и 12-15).

Най-резултатни за гостите бяха Чернокожев и Маринков, реализирали по 18 точки. Чавдаров се отчете с 14. За домакините 27 точки наниза Мирчев. Добруджа 07 вече има 2 победи и 2 загуби, а с 5 точки заема шеста позиция в елитната група. В следващия кръг добричлии посрещат на 21 ноември от 18 часа Миньор. Начело е Нефтохимик 2010 с пълен актив от 12 точки след 4 успеха.

ИЗСТРАДАН, НО СЛАДЪК УСПЕХ ЗА ДОБРУДЖА 07 В ТЕТЕВЕН | 0 брой коментари | Регистрация