2024-04-25 @ 21:55 EEST
Барселона е световен властелин след нов разгром
СпортЕвропейският клубен шампион Барселона вече е и световен такъв, след като разби с 3:0 Ривър Плейт във финалния мач на Световното клубно първенство, игран в Йокохама. Лионел Меси откри резултата в 35-ата минута при сериозни съмнения за игра с ръка.

Луис Суарес прибави два гола в 50-ата и 68-ата минута, за да дооформи класическия резултат. Като цяло барселонци можеха да вкарат още попадения след почивката, когато аржентинците бяха в сериозен нокдаун. Така Барса завоюва петия си трофей за годината, като единствено остана без Суперкупата на Испания. http://pik.bg

Барселона е световен властелин след нов разгром | 0 брой коментари | Регистрация