2024-03-29 @ 15:14 EET
ДОБРУДЖА ПОБЕДИ СЕПТЕМВРИ С 3:0 В ПЪРВАТА СИ КОНТРОЛА
СпортВ първата си контрола от предсезонната подготовка отборът на Добруджа, който е на предпоследно място в класирането на „Б” група и напролет ще се бори за оцеляване сред професионалистите, победи третодивизионния Септември (Тервел) с 3:0. Мачът се игра при минусови температури на терена с изкуствена тревна настилка в Добрич.

«Жълто-зелените» поведоха през през първото полумвреме. Вратарят на Септември (Тервел) изби удар на Християн Казаков, а при добавката Тодор Колев не сгреши и прати топката в мрежата на гостите. Другите две попадения бяха отбелязани след почивката. Капитанът на домакините Кристиян Димитров с удар от малък ъгъл удвои резултата, а крайното 3:0 оформи Петър Казаков. В контролата взеха участие шестте нови попълнения в отбора на Добруджа. Петима от тях започнаха като титуляри - Владислав Узунов, Християн Казаков, Владимир Айтов, Георги Станчев - Гонзо и Николай Минков, а Александър Попов влезе в игра през второто полувреме.
Тази седмица футболистите на Добруджа ще имат две контроли - в сряда ще гостуват на елитния Черно море във Варна, а в събота ще играят в Добрич с новака в Североизточната «В» група Интер (Плачи дол).
Съставът на Добруджа: Павел Петков, Кристиян Димитров, Даниел Граматиков, Костадин Ничев, Слави Сталев, Владимир Айтов, Християн Казаков, Владислав Узунов, Николай Минков, Тодор Колев, Георги Станчев (Александър Попов, Петър Казаков, Симеон Митев, Александър Йовчев).

ДОБРУДЖА ПОБЕДИ СЕПТЕМВРИ С 3:0 В ПЪРВАТА СИ КОНТРОЛА | 0 брой коментари | Регистрация