2024-04-25 @ 09:39 EEST
ДОБРУДЖА 07 С МИНЬОР И НЕФТОХИМИК 2010 В ЕДНА ГРУПА
СпортНосителят на Купата на България по волейбол при мъжете Добруджа 07 се падна в една група с Миньор и Нефтохимик 2010 в тазгодишното издание на финалната фаза. За нея се класираха шестте победителя от четвъртия кръг в надпреварата. Финалната шестица ще бъде под формата на тридневен турнир, в който отборите са разделени в две предварителни групи. Участниците играят всеки срещу всеки в груповата фаза.

Първите два от класирането в групите оформят финална четворка, в която се играе на кръст. Победителите ще играят в големия финал за определяне на носителя на трофея. Двубоите от финалната шестица ще се състоят на 25, 26 и 27 февруари 2016 г., като градът домакин на турнира, програмата и часовете на срещите ще бъде оповестени допълнително.
Преди това Добруджа 07 приема Монтана в дербито на 15-ия кръг на мъжката волейболна Суперлига. Мачът е в неделя, 21 февруари, от 16.30 часа в зала "Добротица" в Добрич и ще бъде предаван по BNT World и БНТ HD.