2024-03-29 @ 05:39 EET
ЦСКА победи Струмска слава с 2:0 в мач от "В" група
СпортСофия.  ЦСКА продължава с победите в първенството на Югозападната "В" група. "Червените" не спират силното си представяне под ръководството на треньора си Христо Янев. Този път тимът, победи Струмска слава Радомир с 2:0, като гост.

Двубоят се игра на стадион "Българска армия", защото съоръжението на съперника, не отговаря на изискванията. Гоовете за успеха отбелязаха Борис Галчев в 44-ата минута и Преслав Йорданов в 90-ата минута.

В следващия си мач, "червените" ще посрещнат столичния Септември. Срещата ще се проведе на 12.03.2016 година от 15:00 часа на стадион "Българска армия". http://www.focus-sport.net

ЦСКА победи Струмска слава с 2:0 в мач от "В" група | 0 брой коментари | Регистрация