2024-03-29 @ 16:40 EET
ДОБРУДЖА 99 С ПРИЗОВИ КЛАСИРАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ У ДОМА
СпортПрез изминалата седмица в зала "Добротица" се проведе национален шампионат на всички възрастови групи. СКЛА "Добруджа 99" добави в колекцията си един бронзов медал. Денис Атанасов финишира трети при юношите младша възраст на 800 м. На по-дългата дистанция 1500 м. в жестока конкуренция се класира 4-ти с време 4.32 сек, което е негов личен резултат.

На 4-ти места също останаха Радосвета Симеонова на 3 км. и Йордан Петров на 800 м. Двамата състезатели участващи при мъже и жени се класираха 5-ти на 1500м.Радосвета Симеонова с резултат 4.53 и Йордан Петров с 4.07. При девойките младша възраст Габриела Петрова завърши 6-та и 7-ма, пробягвайки дистанцията с тежка контузия. Следващата проява на състезателите на клуба ще е националният шампионат по крос-кънтри в гр.Луковит на 5 март и крос "Ивайло" в гр.Велико Търново.

ДОБРУДЖА 99 С ПРИЗОВИ КЛАСИРАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ У ДОМА | 0 брой коментари | Регистрация