2024-04-26 @ 02:51 EEST
ЗАГУБА ЗА „ЖЪЛТО-ЗЕЛЕНИТЕ” В ХАНДБАЛНОТО ПЪРВЕНСТВО

В мач от първенството на мъжката „А” хандбална група отборът на Добруджа загуби като гост на Спартак (Варна) с 34:22. През първото полувреме играта бе равностойна и на почивката домакините водеха само с три гола - 14:11. След подновяването на срещата обаче варненският тим бе по-добрият и стигна да изразителна победа.

С най-много голове за Добруджа се отличиха Джошкун Якубов и Веселин Станков, които се разписаха по 7 пъти. Илиян Илиев вкара 4 гола във вратата на домакините, а по едно попадение добавиха Антон Петров, Стилиян Стоянов, Станислав Добрев и Живко Георгиев.

След този мач Добруджа има 8 победи и 3 загуби в първенството и с актив от 16 точки е в челната тройка.

ЗАГУБА ЗА „ЖЪЛТО-ЗЕЛЕНИТЕ” В ХАНДБАЛНОТО ПЪРВЕНСТВО | 0 брой коментари | Регистрация