ЗАПАДНА ГРУПА – 18-И КРЪГ
"Стрела-2004" (Орляк) - "Орловец-2008" (Победа) 0:4
"Левски 2012" (Карапелит) - "Вихър" (Жегларци) 4:1
"Заря-2006" (Крушари) - "Лозенец-2015" (Лозенец) 0:8
"Спартак" (Зърнево) - "Сокол-2008" (Зърнево) 3:0
"Добруджанец" (Овчарово) - "Добр. спортист" (Ст. Караджа) 5:2
"Искра 41" (Бенковски) - "Дружба-Б" (Безмер) 2:1
ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ
1. "Орловец-2008" 18 18 0 0 91-6 54
2. "Лозенец-2015" 18 17 0 1 135-12 51
3. "Левски 2012" 17 11 1 5 28-18 34
4. "Спартак" 18 11 1 6 49-45 34
5. "Вихър" 18 10 1 7 50-31 31
6. "Дружба-Б" 18 8 3 7 36-36 27
7. "Добруджанец" 18 7 0 11 32-68 21
8. "Искра 41" 18 5 2 11 20-65 17
9. "Стрела-2004" 17 4 3 10 33-66 15
10. "Сокол-2008" 18 4 0 14 31-47 12
11. "Заря-2006" 18 2 5 11 23-71 11
12. "Добр. спортист" 18 1 2 15 16-79 5
ПРОГРАМА ЗА СЛЕДВАЩИЯ КРЪГ
07.05.2016 г. - 18:00 часа
"Сокол-2008" (Зърнево) - "Заря-2006" (Крушари)
"Лозенец-2015" (Лозенец) - "Левски 2012" (Карапелит)
"Вихър" (Жегларци) - "Орловец-2008" (Победа)
08.05.2016 г. - 18:00 часа
"Искра 41" (Бенковски) - "Стрела-2004" (Орляк)
"Дружба-Б" (Безмер) - "Добруджанец" (Овчарово)
"Добр. спортист" (Ст. Караджа) - "Спартак" (Зърнево)
"Вихър-2013" (Бранище) - "Нефтяник-2010" (Шабла) 4:8
"Спортист-2011" (Г. Тошево) - "Албена-97" (Оброчище) 1:4
"Устрем" (Дропла) - "Стражица-2012" (Стражица) 6:1
"Рилци" (Добрич) - "Спартак 2012" (Славеево) 12:1
"Устрем-Д" (Дончево) - "Добруджанец" (Паскалево) 0:0
"Спортист" (Стефаново) - "Сокол-2012" (Соколово) 2:1
"Христо Ботев" (Стожер) - "Дружба" (Люляково) 3:2
1. "Добруджанец" 21 18 3 0 83-10 57
2. "Устрем-Д" 21 18 2 1 83-16 56
3. "Албена-97" 21 15 3 3 98-20 48
4. "Спортист-2011" 21 14 1 6 57-29 43
5. "Нефтяник-2010" 21 13 3 5 57-26 42
6. "Устрем" 21 12 1 8 77-24 37
7. "Хр. Ботев" 21 11 1 9 53-38 34
8. "Рилци" 21 10 2 9 56-37 32
9. "Вихър-2013" 21 9 1 11 43-59 28
10. "Дружба" 21 5 2 14 51-54 17
11. "Спортист" 21 5 0 16 26-85 15
12. "Сокол-2012" 21 4 1 16 38-96 13
13. "Стражица-2012" 21 3 0 18 23-97 9
14. "Спартак 2012" 21 0 0 21 5-159 0
30.04.2016 г. - 17:00 часа
"Нефтяник-2010" (Шабла) - "Хр. Ботев" (Стожер)
"Дружба" (Люляково) - "Спортист" (Стефаново)
"Сокол-2012" (Соколово) - "Устрем-Д" (Дончево)
"Добруджанец" (Паскалево) - "Рилци" (Добрич)
"Спартак 2012" (Славеево) - "Устрем" (Дропла)
"Стражица-2012" (Стражица) - "Спортист-2011" (Г. Тошево)
"Албена-97" (Оброчище) - "Вихър-2013" (Бранище)