2:1 Франция – Румъния 22.00 БНТ1/БНТ HD, "Нова"/"Диема спорт"
11.06.2016
0:1 Албания – Швейцария 16.00 БНТ1/БНТ HD
2:1 Уeлс – Словакия 19.00 БНТ1/БНТ HD
1:1 Англия – Русия 22.00 "Нова"/"Диема спорт"
12.06.2016
0:1 Турция – Хърватия 16.00 БНТ1/БНТ HD, "Нова"/"Диема спорт"
1:0 Полша – Сев. Ирландия 19.00 "Нова"/"Диема спорт"
2:0 Германия – Украйна 22.00 БНТ1/БНТ HD
13.06.2016
1:0 Испания – Чехия 16.00 БНТ1/БНТ HD
1:1 Ирландия – Швеция 19.00 БНТ1/БНТ HD
0:2 Белгия – Италия 22.00 "Нова"/"Диема спорт"
14.06.2016
0:1 Австрия – Унгария 19.00 "Нова"/"Диема спорт 2"
1:1 Португалия – Исландия 22.00 БНТ1/БНТ HD
15.06.2016
1:2 Русия – Словакия 16.00 "Нова"/"Диема спорт 2"
1:1 Румъния – Швейцария 19.00 "Нова"/"Диема спорт 2"
2:0 Франция – Албания 22.00 БНТ1/БНТ HD
16.06.2016
2:1 Англия – Уелс 16.00 БНТ1/БНТ HD
0:2 Украйна – Сев. Ирландия 19.00 БНТ1/БНТ HD
0:0 Германия – Полша 22.00 "Нова"/"Диема спорт"
17.06.2016
1:0 Италия – Швеция 16.00 "Нова"/"Диема спорт"
2:2 Чехия – Хърватия 19.00 "Нова"/"Диема спорт 2"
3:0 Испания – Турция 22.00 БНТ1/БНТ HD
18.06.2016
3:0 Белгия – Ирландия 16.00 "Нова"/"Диема спорт"
1:1 Исландия - Унгария 19.00 БНТ1/БНТ HD
0:0 Португалия – Австрия 22.00 "Нова"/"Диема спорт"
19.06.2016
0:0 Швейцария – Франция 22.00 БНТ1/БНТ HD
0:1 Румъния – Албания 22.00 "Нова"/"Диема спорт"
20.06.2016
0:3 Русия – Уелс 22.00 БНТ1/БНТ HD
0:0 Словакия – Англия 22.00 "Нова"/"Диема спорт"
21.06.2016
0:1 Украйна – Полша 19.00 БНТ1/БНТ HD
0:1 Сев. Ирландия – Германия 19.00 "Диема"/"Диема спорт 2"
2:1 Хърватия - Испания 22.00 БНТ1/БНТ HD
0:2 Чехия – Турция 22.00 "Нова"/"Диема спорт"
22.06.2016
2:1 Исландия – Австрия 19.00 БНТ1/БНТ HD
3:3 Унгария – Португалия 19.00 "Нова"/"Диема спорт 2"
0:1 Италия – Ирландия 22.00 БНТ1/БНТ HD
0:1 Швеция – Белгия 22.00 "Нова"/"Диема спорт"
Елиминационна фаза:
25.06.2016
5:6 Швейцария - Полша Първи осминафинал 16.00 БНТ1/БНТ HD
1:0 Уелс - Северна Ирландия Втори осминафинал 19.00 "Нова"/"Диема спорт 2"
0:1 Хърватия - Португалия Трети осминафинал 22.00 БНТ1/БНТ HD
26.06.2016
2:1 Франция - Ейре Четвърти осминафинал 16.00 "Нова"/"Диема спорт"
3:0 Германия - Словакия Пети осминафинал 19.00 БНТ1/БНТ HD
0:4 Унгария - Белгия Шести осминафинал 22.00 "Нова"/"Диема спорт"
27.06.2016
2:0 Италия - Испания Седми осминафинал 19.00 БНТ1/БНТ HD
1:2 Англия - Исландия Осми осминафинал 22.00 "Нова"/"Диема спорт"
30.06.2016
4:6 /след дузпи/ Полша - Португалия Първи четвъртфинал 22.00 БНТ1/БНТ HD
01.07.2016
3:1 Уелс - Белгия Втори четвъртфинал 22.00 "Нова"/"Диема спорт"
02.07.2016
7:6 /след дузпи/ Германия - Италия Трети четвъртфинал 22.00 БНТ1/БНТ HD
03.07.2016
5:2 Франция - Исландия Четвърти четвъртфинал 22.00 "Нова"/"Диема спорт"
06.07.2016
2:0 Португалия - Уелс Първи полуфинал 22.00 БНТ1/БНТ HD
07.07.2016
0:2 Германия - Франция Втори полуфинал 22.00 "Нова"/"Диема спорт"
10.07.2016
Финал
1:0 Португалия-Франция 22.00 БНТ1/БНТ HD, "Нова"/"Диема спорт"
http://pik.bgblitz.bg ndtnews.hopto.org
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ НА ГРУПА "C"
КЛАСИРАНЕ НА ГРУПА "Е"
http://www.blitz.bg