2024-04-20 @ 09:20 EEST
ДОБРУДЖА НЕ УСПЯ ДА СПРЕ ВАРНЕНСКИЯ ЛОКОМОТИВ
СпортМъжкият хандбален тим на Добруджа не успя да спре варненския Локомотив, който след срещите от петия кръг на "А" група продължава да бъде без загубена точка. Гостите от морската ни столица спечелиха с 29-21, като на почивката преднината им бе от 3 гола 14-11.

Големият аванс дойде в първите 20 минути на мача, в които "железничарите" поведоха с 12-4. Силните първи минути на варненци и през втората част не дадоха възможност на добричлии да се доближат до резултата. Така след 4 изиграни срещи възпитаниците на Георги Андреев имат 2 победи и 2 загуби, те са и с мач по-малко.  НДТ