2024-03-29 @ 14:37 EET
ДАНИЕЛ ДИМИТРОВ ДОНЕСЕ ПОБЕДАТА НАД ЛОКО (РУСЕ)
СпортОтборът на Добруджа записа деветата си победа в Североизточната трета лига. В среща от 17-ия кръг «жълто-зелените» се наложиха над коравия тим на  Локомотив (Русе) с 1:0 и така новият старши треньор Радослав Вардаров направи успешен дебют начело на тима. В герой на мача се превърна Даниел Димитров, който отбеляза единственото попадение в срещата. Той се разписа в 13-ата минута, след като от десетина метра прати технично топката в долния десен ъгъл на вратата на гостите.

В 34-ата минута Петър Казаков имаше възможност да удвои, но от удобна позиция не улучи целта. До края на полувремето играта се водеше презимно в централната част на терена и почивката дойде при резултат 1:0.
След подновяването на играта домакините диктуваха събитията на терена, създадоха няколко голови положения, но грешата в завършващата фаза на атаката. В 57-ата минута Кристиян Пешков можеше да удвои преднината на добруджанци, но прати топката на сантиметри покрай вратата. В крайна сметка друг гол не бе отбелязан и добруджанци спечелиха трите точки.
След този успех те имат 31 точки в актива си и излязоха на второ място във временното класиране. В края на седмицата са срещите от последния кръг преди зимната пауза в първенството. Тогава момчетата на Радослав Вардаров ще гостуват на Септември (Тервел).

Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар)
Доростол 2013 (Силистра) - Кубрат 2007 (Кубрат)
Септември 98 (Тервел) - Добруджа 1919 (Добрич)
Черноморец (Балчик) - ФК Спартак (Варна)
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица (Търговище)
4 декември 2016 г., неделя, 14:00 ч.
в Русе, ст."Дунав":
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)
НДТ

ДАНИЕЛ ДИМИТРОВ ДОНЕСЕ ПОБЕДАТА НАД ЛОКО (РУСЕ) | 0 брой коментари | Регистрация