2024-04-19 @ 10:36 EEST
Анев с медал на Европейското в Полша
Спорт Красимир Анев спечели сребърния медал в индивидуалния старт на 20 километра от европейското първенство по биатлон, което започна днес в Душински Здрой (Полша). С перфектна стрелба и 20 свалени мишени Анев завърши на 11.4 секунди от шампиона Александър Логинов. Руснакът финишира с време 49.54,3 минути.

Димитър Герджиков завърши на 24-ото място с две грешки и две допълнителни минути, Владимир Илиев се нареди на 29-ата позиция с 5 грешки, а Антон Синапов - 59-ти също с 5. Михаил Клечеров финишира 65-и, а Димитър Парталов остана на 95-ото място от 114 биатлонисти. http://www.blitz.bg