2024-04-23 @ 23:06 EEST
ДОБРУДЖА ПРЕГАЗИ КУБРАТ СЪС 7:0 /РЕЗУЛТАТИ, КЛАСИРАНЕ, ПРОГРАМА В ЛИГАТА/
СпортОтборът на Добруджа записа трета поредна победа от началото на пролетния полусезон в Североизточната трета лига. В мач от 21-ия кръг момчетата на старши треньора Радослав Вардаров разгромиха състава на Кубрат със 7:0.

«Жълто-зелените» установиха игрово надмощие от самато начало на срещата, но през първото полувреме грешаха много в завършващата фаза на атаката и рядко излизаха на стрелкови позиции. Първия гол падна в продължението на първата част. Тогава Станимир Андонов изпълни отлично пряк свободен удар и топката влезе в мрежата на гостите.
След почивката добричкият тим бе пълен господар на терена, вкара шест гола и заслужено стигна до успеха. В 50-ата минута Емил Илиев удвои преднината на домакините, след като с глава засече топката след центриране на Илиян Капитанов. Александър Йовчев се разписа за 3:0 в 67-ата минута, а три минути след това и Дейвид Филипов записа името си сред голмйсторите. Последваха попадения на Тодор Колев в 71-ата и Тодор Тодоров в 74-ата минута. Крайното 7:0 оформи Станимир Андонов три минути преди края на редовното време.
Така Добруджа записа 13-ата си победа в първенството и вече има 43 точки. Начело в класирането с две точки повече и с мач по-малко продължава да е Черноморец (Балчик), който в събота се наложи на свой терен с минималното 1:0 над състава на Хитрино.

•    СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ЛИГА
РЕЗУЛТАТИ - XXI КРЪГ
Черноморец (Балчик) - Хитрино (Хитрино)    1:0
Светкавица (Търговище) - Локомотив (Русе)    1:1
ФК Спартак (Варна) - Септември 98 (Тервел)    0:3 сл.

18 март 2017 г., събота, 15:00 ч.
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)
Доростол 2013 (Силистра) - ФК Спартак (Варна) - сл.
Септември (Тервел) - Светкавица (Търговище)
19 март 2017 г., неделя, 15:00 ч.
Кубрат 2007 (Кубрат) - Калиакра (Каварна)
Локомотив (Русе) - Суворово 1 (Суворово)
Ботев (Нови пазар) - почива
Черноморец (Балчик) - почива

ДОБРУДЖА ПРЕГАЗИ КУБРАТ СЪС 7:0 /РЕЗУЛТАТИ, КЛАСИРАНЕ, ПРОГРАМА В ЛИГАТА/ | 0 брой коментари | Регистрация