2024-03-29 @ 08:46 EET
КАРИНА ГЕОРГИЕВА ОСТАНА НА КРАЧКА ОТ МЕДАЛИТЕ В НОВА ЗАГОРА
СпортКарина Георгиева се класира на четвърта позиция в националния шампионат по планинско бягане в Нова загора. Състезателката на Добруджа 99 участва при момичетата до 16 години, а на старта в тази група застанаха 18 атлетки. Карина завърши с време 9.33 мин. дистанцията от километър и 700 метра.

Шампионка стана представителката на домакините Елеонора Монева с 8.41 мин. Георгиева финишира с близо 30 секунди пред петата в таблицата. В младшата възраст Алтен Атанасова е 13-а на 3400 м. При момчетата до 16 години Петър Димов от Добруджа 99 завърши седми, а при юношите младша възраст Алиджан Али е 11-и. В първeнството взеха участие състезатели от 19 клуба от цялата страна.

КАРИНА ГЕОРГИЕВА ОСТАНА НА КРАЧКА ОТ МЕДАЛИТЕ В НОВА ЗАГОРА | 0 брой коментари | Регистрация