2024-04-20 @ 04:57 EEST
Българска гордост! Великолепна Невяна Владинова с бронзов медал от Световното!
Спорт Невяна Владинова направи това, което се искаше от първия ден на световното първенство по художествена гимнастика. Красивата и борбена българка спечели бронзов медал на топка, след като получи оценка 17,950 точки. По-рано през деня тя остана пета на обръч.

На първите две места се класираха близначките Арина и Дина Аверини. На трето място е Невяна Владинова, а до последно драмата бе пълна.

С последен стартов номер игра силната беларускиня Катерина Галкина, която получи оценка 17,800 точки. От лагера на Беларус бе подадена контестация, която обаче не бе уважена от съдиите. Галкина остана четвърта.

ПРОГРАМАТА ЗА 31 АВГУСТ (ЧЕТВЪРТЪК)
Квалификация индивидуално (бухалки, лента)

Награждаване – финали (бухалки, лента) 23:10 – 23:30 часа

Българска гордост! Великолепна Невяна Владинова с бронзов медал от Световното! | 0 брой коментари | Регистрация