ФУТБОЛ
19:00 часа - Квалификация за европейско първенство за младежи в Стара Загора: България - Люксембург (БНТ HD)
21:45 часа - Световна квалификация: Ейре - Сърбия (Диема Спорт)
21:45 часа - Световна квалификация: Лихтенщайн -
Испания (Abu Dhabi Sports 5 HD, Cosmote Sport 1 HD, Foot+ Multisports 2
HD (254), MATCH! Arena / HD, Sky Calcio 1 / HD, Sky Sports *RED button,
Sport 2 (hungary), Sport 2 Israel / HD, Sport TV África / HD, Sport TV1
(portugal) / HD, SuperSport 4 HD (alb)
21:45 часа - Световна квалификация: Италия - Израел
(Cosmote Sport 2 HD, Digi Sport 1 (rom) / HD, EuroSport 1 Norge HD,
EuroSport 2 Denmark / HD, Foot+ HD, Kan 11 Israel / HD, MATCH! Futbol 2 /
HD, Multifútbol 1, Polsat Sport Extra / HD, RAI 1 / HD, Setanta Sports
Eurasia / HD, Setanta Sports Georgia / HD, Sky Sports *RED button, Sony
TEN 1 HD, Sony TEN 1 SD, Sport 1 (hungary) / HD, Sport TV2 (portugal) /
HD, SportKlub 3 (slovenia), SuperSport 1 HD (alb)
21:45 часа - Световна квалификация: Aвстрия - Грузия
(Abu Dhabi Sports 2 / HD, Cosmote Sport 7 HD, Multifútbol 4, ORF Eins /
HD, Sky Sports *RED button)
21:45 часа - Световна квалификация: Турция - Хърватия
(5 PLUS (israel), 6’Eren (den) / HD, Abu Dhabi Sports 3 HD, Cosmote
Sport 1 HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, Foot+ Multisports 3 HD (255),
Futbol 2 (ukraine) / HD, HRT TV1 (croatia), Idman TV, Irib Varzesh,
Kanal 9 (sweden) / HD, MATCH! TV / HD, Multifútbol 3, Nitro
(Deutschland) / HD, Nitro (Österreich), Sky Calcio 2 / HD, Sky Sports
*RED button, Slovenia TV2 / HD, Sony ESPN SD / HD, Sport 1 (czech/svk) /
HD, Sport TV4 (portugal) / HD, SportKlub 1 (montenegro) / HD, SportKlub
1 (serbia) / HD)
21:45 часа - Световна квалификация: Македония - Албания
(5 GOLD (israel), MRT 1 (play.mrt.com.mk), Multifútbol 7, Sky Sports
*RED button, SportKlub 2 (slovenia), SuperSport 2 HD (alb)
23:30 часа - Световна квалификация: Колумбия - Бразилия
(Arena Sport 2 (serbia), Arena Sport 3 HD (cro), beIN Sports France 3 /
HD, beIN Sports MENA HD 1, Eleven Sports HD (poland), Fox Sports 2 HD
(Nederland), MATCH! Futbol 3 / HD, MATCH! TV / HD, Nova Sport 1 (czech) /
HD, Sky Calcio 4 / HD, Sky Sport Plus (italy) / HD, Sony TEN 2 India,
Sport 4 Israel / HD, Sport TV5 (portugal), SportKlub 2 (slovenia),
SuperSport 3 za / HD, SuperSport MaXimo 1, Teledeporte (España), TV3
Sport 1 (den) / HD, Varzish Sport / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD,
Viasat Sport Premium / HD, ViaSport 1 HD (norge)
ТЕНИС
19:00 часа - Турнир от Големия шлем US Open (Евроспорт 1 България)
БАСКЕТБОЛ
15:00 часа - Европейско първенство в Румъния: Чехия - Черна гора (БНТ HD)
КОЛОЕЗДЕНЕ
13:15 часа - Обиколка на Испания (Евроспорт 1 България)
15:15 часа - Обиколка на Великобритания (Евроспорт 2 България)
ПО ИНТЕРНЕТ
БЛИЦ СПОРТ продължава да улеснява своите читатели, предоставяйки им възможност да наблюдават всичко от света на спорта. С нас може да гледате директно всякакви спортове от различни точки на планетата.
Акцентът днес oтново е върху футболните квалификации за Мондиал 2018. Ще ви предложим картина не само от срещите в зона Европа, а и от Южна Америка, където тази нощ мачове имат Бразилия и Аржентина.
В 19:00 часа на стадион "Трейс Арена" в Стара Загора пък е първата евроквалификация на младежките ни национали. Селекцията на Антони Здравков приема Люксембург. БНТ HD ще излъчи директно срещата на нашите.
С нас ще може да гледате и мачовете на US Open, европейското първенство по баскетбол, както и колоездене.
ФУТБОЛ
13:00 часа - Световна квалификация: Австралия - Тайланд - ТУК
19:00 часа - Квалификация за европейско първенство за младежи в Стара Загора: България - Люксембург - ТУК
21:45 часа - Световна квалификация: Ейре - Сърбия - ТУК
21:45 часа - Световна квалификация: Лихтенщайн - Испания - ТУК
21:45 часа - Световна квалификация: Италия - Израел - ТУК
21:45 часа - Световна квалификация: Aвстрия - Грузия - ТУК
21:45 часа - Световна квалификация: Mолдова - Уелс - ТУК
21:45 часа - Световна квалификация: Турция - Хърватия - ТУК
21:45 часа - Световна квалификация: Исландия - Украйна - ТУК
21:45 часа - Световна квалификация: Македония - Албания - ТУК
21:45 часа - Световна квалификация: Косово - Финландия - ТУК
23:00 часа - Световна квалификация: Боливия - Чили - ТУК
23:30 часа - Световна квалификация: Колумбия - Бразилия - ТУК
6 септември
00:00 часа - Световна квалификация: Еквадор - Перу - ТУК
2:30 часа - Световна квалификация: Аржентина - Венецуела - ТУК
3:00 часа - Световна квалификация: Парагвай - Уругвай - ТУК
ТЕНИС
19:00 часа - Турнир от Големия шлем US Open - ТУК и ТУК
БАСКЕТБОЛ
Европейско първенство в Румъния
13:45 часа - Ислания - Словения - ТУК
14:15 часа - Русия - Латвия - ТУК
15:00 часа - Чехия - Черна гора - ТУК
15:45 часа - Украйна - Литва - ТУК
16:30 часа - Полша - Франция - ТУК
17:00 часа - Великобритания - Сърбия - ТУК
17:45 часа - Хърватия - Испания - ТУК
18:30 часа - Италия - Германия - ТУК
21:00 часа - Турция - Белгия - ТУК
15:15 часа - Обиколка на Испания - ТУК
https://www.blitz.bg