СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И ИНТЕРНЕТ ДНЕС - 22.09.2017
2017-09-22 @ 11:00 EEST
СПОРТЪТ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА И
ИНТЕРНЕТ ДНЕС - 22.09.2017
ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА
ТЕНИС 05:00-13:00 часа Турнир за жени в Сеул (F+) 06:00-14:00 часа Турнир за жени в Токио (Sport+ HD) 13:00-17:00 часа Турнир за жени в Гуанджоу (F+) 13:00-19:00 часа Турнир за мъже в Санкт Петербург (Евроспорт 2) 15:00-23:00 часа Турнир за мъже в Метц (Sport+ HD) 17:00-23:00 часа Турнир за мъже в Метц (F+) 19:00-21:00 часа Турнир за мъже в Санкт Петербург (Евроспорт 1)
БАСКЕТБОЛ 20:30 часа (Суперкупа на Испания) Валенсия – Уникаха (Нова Спорт) 23:00 часа (Суперкупа на Испания) Гран Канария – Реал (Мадрид) (Нова Спорт)
ДРУГИ СПОРТОВЕ 09:00 часа (Снукър) Уърлд Оупън Юшан (Евроспорт 1) 10:50 часа (Мото GP) Гран При на Арагон, първа тренировка (Мтел Спорт 1) 11:00 часа (Колоездене) Световно първенство на шосе (Евроспорт 2) 12:00 часа (Колоездене) Световно първенство на шосе (Евроспорт 1) 13:30 часа (Голф) Португал Мастърс (Мтел Спорт 2) 14:30 часа (Снукър) Уърлд Оупън Юшат (Евроспорт 1) 15:00 часа (Мото GP) Гран При на Арагон, втора тренировка (Мтел Спорт 1) 17:30 часа (Колоездене) Световно първенство на шосе (Евроспорт 1) 17:30 часа (Голф) Португал Мастърс (Мтел Спорт 2)
БГ ФУТБОЛ 20:00 часа (Първа лига) ЦСКА – Дунав (Диема Спорт)
ФУТБОЛ 14:35 часа (Китай, Суперлига) Гуоан – Шанхай СИПГ (Мтел Спорт 2, S Sport / HD (turkey), SFR Sport 2 HD, SportKlub 3 (slovenia) 19:00 часа (Полша, Екстракласа) Пиаст (Гливице) – Арка (Гдиня) (EuroSport 2 Polska / HD) 19:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Дуисбург – Холщайн (Кил) (Cosmote Sport 8 HD, Eleven Sports HD (poland), Sky Bundesliga 2 / HD) 19:30 часа (Германия, Втора бундеслига) Ерцгебирге (Ауе) – Зандхаузен (Sky Bundesliga 3 / HD) 20:00 часа (Франция, Лига 1) Ница – Анжер (Arena Sport 3
(serbia), Arena Sport 3 HD (cro), beIN Sports Espana / HD, beIN Sports
France 1 / HD, beIN Sports MENA HD 17, beIN Sports MENA HD 8, Digi Sport
1 (hun) / HD, Digi Sport 2 (rom) / HD), MATCH! Futbol 2 / HD) 20:00 часа (Дания, Суперлига) Нордселанд – Сьодерийске (TV3 Sport 1 )den) / HD) 20:00 часа (Турция, Суперлига) Трабзонспор – Аланияспор (beIN Sports Turkey 1 / HD, SportKlub 3 (serbia) / HD, SportKlub 3 (slovenia) 20:30 часа (Румъния, Лига 1) Университатя (Крайова) –
Волунтари (Digi Sport 1 (rom) / HD, Look TV (romania) / HD, Telekom
Sport 1 / HD (Dolce) 21:00 часа (Франция, Лига 2) Орлеан – Тур (beIN Sports MAX 6 (france) 21:00 часа (Франция, Лига 2) Бург-Перона – Льо Авър (beIN Sports MAX 4 (france) 21:00 часа (Франция, Лига 2) Кювили – Реймс (beIN Sports MAX 6 (france), beIN Sports MENA HD 7) 21:00 часа (Франция, Лига 2) Сошо – Аячо (beIN Sports MAX 8 (france) 21:00 часа (Франция, Лига 2) Валансиен – Оксер (beIN Sports MAX 9 (france) 21:00 часа (Франция, Лига 2) Газелек (Аячо) – Шатору (beIN Sports MAX 3 (france) 21:30 часа (Германия, Бундеслига) Байерн – Волфсбург (Евроспорт 2,
beIN Sports France 3 / HD, beIN Sports MENA HD 5, BT Sport 3 / HD,
Cosmote Sport 1 HD, Eleven Sports HD (poland), EuroSport 2 XTRA HD (de),
Fox Sports 2 HD (nederland), Fox Sports Italy / HD, Idman TV, MATCH!
Futbol 3 / HD, Movistor Futbol / HD, Setanta Sports+ Eurasia / HD, Sport
TV2 (portugal) / HD) 21:30 часа (Полша, Екстракласа) Шльонск (Вроцлав) – Лех (Познан) (Canal+ Sport HD (poland) 21:45 часа (Англия, Лига 2) Форест Грийн – Суиндън
(Arena Sport 1 / HD (svk), beIN Sports MENA HD 11, beIN Sports MENA HD
2, Sky Sports Football / HD, SportKlub HD (balkins), ViaSport 3 HD
(norge) 21:45 часа (Франция, Лига 1) Лил – Монако (Диема Спорт 2,
Arena Sport 4 (serbia), Arena Sport 4 HD (cro), beIN MAX 1 / HD
(espana), beIN Sports MENA HD 17, beIN Sports MENA HD 6, BT Sport ESPN /
HD, Canal+ France / HD, Digi Sport 1 (hun) / HD, Digi Sport 2 (rom) /
HD, eir Sport 1, Eleven HD (poland), MATCH! Futbol 1 / HD, MATCH! TV /
HD, Nova Sports 1 HD (Cyprus), Nova Sports 1 (Hellas), Setanta Sports
Eurasia / HD, Setanta Sports Georgia / HD, Sport 1 (czech/svk) / HD,
Sport 1+ HD (germany), Sport TV3 (portugal) / HD, TV3 Sport 2 (den) /
HD, ViaSport 1 HD (norge) 22:00 часа (Испания, Сегунда дивисион) Алмерия – Севиля Атлетико (GOL (Espana) 22:30 часа (Португалия, Примейра лига) Порто –
Портимонензе (beIN Sports Espana / HD, Cosmote Sport 8 HD, RTP Africa,
RTP Internacional, SFR Sport 2 HD, Sport TV Africa / HD, Sport TV1
(portugal) / HD, Sportdigital TV / HD, SportKlub 1 (montenegro) / HD,
SportKlub 1 (serbia) / HD, SportKlub 1 (slovenia), Tivibu Spor 1 / HD,
Ziggo Sport Voetbal)
ПО ИНТЕРНЕТ
ФУТБОЛ
18:30 часа - Румъния, Първа лига: Газ Метан - Астра - ТУК 19:00 часа - Купа на Русия, 1/16-финал: Арарат (Москва) - СКА-Хабаровск - ТУК 19:00 часа - Купа на Русия, 1/16-финал: Факел - Амкар (Перм) - ТУК 21:00 часа - Испания, Примера дивисион: Виляреал - Еспаньол - ТУК 22:00 часа - Испания, Примера дивисион: Селта - Хетафе - ТУК 23:00 часа - Испания, Примера дивисион: Леванте - Реал Сосиедад - ТУК
ТЕНИС
11:00 часа - Тунир за жени в Гуанджоу - ТУК 14:00 часа - Турнир за мъже в Санкт Петербург - ТУК 15:00 часа - Турнир за мъже в Метц - ТУК
ХОКЕЙ НА ЛЕД
14:30 часа - НХЛ, предсезонен мач: Лос Анджелис Кингс - Ванкувър Канъкс - ТУК