ВОЛЕЙБОЛ 18:00 часа (Купа Пловдив, жени) Марица – Галатасарай (БНТ 2) 18:30 часа (Суперлига, мъже) Левски – Монтана (Диема Спорт)
ТЕНИС 06:00 часа Турнир за мъже в Токио (Мтел Спорт 2) 07:30 часа Турнир за мъже в Пекин (Мтел Спорт 1) 07:30 часа Турнир за жени в Пекин (F+, Sport+ HD)
ДРУГИ СПОРТОВЕ 08:00 часа (Формула 1) Гран При на Япония, втора тренировка (Диема Спорт 2) 14:00 часа (Снукър) Европа Мастърс (Евроспорт 1) 15:00 часа (Голф) Европейски тур (Мтел Спорт 2) 20:00 часа (Снукър) Европа Мастърс (Евроспорт 1) 21:00 часа (Дартс) Световен Гран При (Нова Спорт)
ФУТБОЛ 14:30 часа (СП до 17 г.) Нова Зеландия – Турция (Евроспорт 2,
Brutish EuroSport 2 / HD, EuroSport 1 France HD, EuroSport 2 Denmark /
HD, EuroSport 2 Espana, EuroSport 2 Europe, EuroSport 2 Germany / HD,
Europort 2 Italia / HD, EuroSport 2 Nederland, EuroSport 2 North-East /
HD, EuroSport 2 Polska / HD, EuroSport 2 Portugal, EuroSport 2 Russia,
EuroSport 2 Sweden HD, EuroSport 2 Turkey, EuroSport Norge HD,
SuperSport 10 za) 14:30 часа (СП до 17 г.) Колумбия – Гана (SuperSport 9 za, SuperSport MaXimo 1) 15:00 часа (ЕП до 21 г., кв.) Русия – Австрия (MATCH! Futbol 3 / HD, MATCH! TV / HD) 17:30 часа (СП до 17 г.) Индия – САЩ (SuperSport 9 za, SuperSport MaXimo 1) 17:30 часа (СП до 17 г.) Парагвай – Мали (SuperSport 10 za) 18:15 часа (ЕП до 21 г., кв.) България – Казахстан (БНТ HD) 19:00 часа (Мондиал 2018, кв.) Грузия – Уелс (1TV
(georgia), 6'Eren (den) / HD, Abu Dhabi Sports 3 HD, Cosmote Sport 2 HD,
EuroSport 1 Sweden HD, EuroSport Norge HD, Futbol 2 (ukraine) / HD,
MATCH! Futbol 1 / HD, MATCH! TV / HD, Polsat Sport News HD, S4C Digital /
HD, Sky Calcio 1 / HD, Sky Sports Football / HD, ky Sports Main Event /
HD, Sport 2 (hungary), Sport TV Africa / HD, Sport TV1 (portugal) / HD,
SportKlub 1 (serbia) / HD) 19:00 часа (ЕП до 21 г., кв.) Холандия – Латвия (Fox Sports 1 HD (Nederland) 20:00 часа (Мондиал 2018, кв.) Ейре – Молдова (Abu
Dhabi Sports 6 HD, Cosmote Sport 7 HD, Moldova 1, RTE 2 Ireland / HD,
Sky Sports *RED Button, Sky Sports Football / HD, Sky Sports Main Event /
HD, SportKlub 2 (serbia) / HD) 21:45 часа (Мондиал 2018, кв.) Австрия – Сърбия (Диема Спорт 2,
Abu Dhabi Sports 7 HD, Cosmote Sport 2 HD, MATCH! Arena / HD, ORF Eins /
HD, RTS 1 (Serbia), Sky Sports *RED Button, Sport TV5 (portugal) 21:45 часа (Мондиал 2018, кв.) Италия – Македония (Abu
Dhabi Sports 4 HD, Canal 9 (denmark) / HD, EuroSport 2 Sweden HD, MATCH!
Futbol 2 / HD, MATCH! TV / HD, MRT 1, RAI 1 / HD, Sky ports *RED
Button, Sport 2 (hungary), SuperSport 4 HD (alb) 21:45 часа (Мондиал 2018, кв.) Испания – Албания
(6'Eren (den) / HD, Abu Dhabi Sports 5 HD, Cosmote Sport 1 HD, Irib
Varzesh, MATCH! Futbol 1 / HD, Polsat Sport / HD, Sky ports *RE Button,
Sport 1 (hungary) / HD, Sport TV Africa / HD, Sport TV1 (portugal) / HD,
SuperSport 2 HD (alb), TVE La 1 / HD) 21:45 часа (Мондиал 2018, кв.) Турция – Исландия (Abu
Dhabi Sports 3 HD, Cosmote Sport 3 HD, EuroSport 1 Sweden HD, EuroSport
Norge HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, Idman TV, MATCH! Futbol 3 / HD, Nitro
(Deutchland) / HD, Nitro (Oesterreich), Porlsat Sport Extra / HD, RUV
Sjonvarpid, ky Calcio 2 / HD, Sky Sports *RED Button, Sport TV4
(portugal) / HD, SportKlub 3 (serbia) / HD, SuperSport 5 HD (alb), TV8
(turkey) / HD) 21:45 часа (Мондиал 2018, кв.) Хърватия – Финландия
(Abu Dhabi Sports 1 / HD, Cosmote Sport 4 HD, HRT TV1 (croatia), MATCH!
Igra / HD, Polsat Sport News HD, Sky Sports *RED Button, Sport TV3
(portugal) / HD, SportKlub 1 (serbia) / HD, YLE TV2 HD) 21:45 часа (Мондиал 2018, кв.) Лихтенщайн – Израел (Kan 11 Israel / HD, Sky Sports *RED Button) 21:45 часа (Мондиал 2018, кв.) Косово – Украйна (Abu
Dhabi Sports 2 / HD, Cosmote Sport 8 HD, Futbol 1 (ukraine) / HD, Kanal
Ukraine / HD, MATCH! Nash Sport, Sky Sports *RED Button, SuperSport 3 HD
(alb) 21:45 часа (ЕП до 21 г., кв.) Англия – Шотландия (BT Sport 1 / HD, Eleven HD (poland) 22:00 часа (Мондиал 2018, кв.) Мали – Кот д'Ивоар (BT
Sport 3 / HD, ORTM (mali), Rti 1 (Cote d'Ivoire), SuperSport 3 za / HD,
SuperSport 9 East, SuperSport MaXimo 1)
НА 7 ОКТОМВРИ (СЪБОТА) ХОКЕЙ НА ЛЕД 03:30 часа (НХЛ) Далас Старс – Вегас Голдън Найтс (Мтел Спорт 2)
ФУТБОЛ 02:35 часа (Мондиал 2018, кв.) САЩ – Панама (ESPN 2 / HD (usa)
ПО ИНТЕРНЕТ
ВОЛЕЙБОЛ
18:00 часа (Купа Пловдив, жени) Марица – Галатасарай – ТУК
ТЕНИС
06:00 часа Турнир за мъже в Токио – ТУК 07:30 часа Турнир за мъже в Пекин – ТУК 07:30 часа Турнир за жени в Пекин – ТУК
ДРУГИ СПОРТОВЕ
14:00 часа (Снукър) Европа Мастърс – ТУК 20:00 часа (Снукър) Европа Мастърс – ТУК 21:00 часа (Дартс) Световен Гран При – ТУК
ФУТБОЛ
14:30 часа (СП до 17 г.) Нова Зеландия – Турция – ТУК 15:00 часа (ЕП до 21 г., кв.) Русия – Австрия – ТУК 17:30 часа (СП до 17 г.) Индия – САЩ – ТУК 17:30 часа (СП до 17 г.) Парагвай – Мали – ТУК 18:15 часа (ЕП до 21 г., кв.) България – Казахстан – ТУК 19:00 часа (Мондиал 2018, кв.) Грузия – Уелс – ТУК 19:00 часа (ЕП до 21 г., кв.) Холандия – Латвия – ТУК 21:45 часа (Мондиал 2018, кв.) Ейре – Молдова – ТУК 21:45 часа (Мондиал 2018, кв.) Италия – Македония – ТУК 21:45 часа (Мондиал 2018, кв.) Испания – Албания – ТУК 21:45 часа (Мондиал 2018, кв.) Турция – Исландия – ТУК 21:45 часа (Мондиал 2018, кв.) Хърватия – Финландия – ТУК 21:45 часа (Мондиал 2018, кв.) Австрия - Сърбия - ТУК
21:45 часа (Мондиал 2018, кв.) Косово – Украйна – ТУК 21:45 часа (Мондиал 2018, кв.) Лихтенщайн - Израел - ТУК
21:45 часа (ЕП до 21 г., кв.) Англия – Шотландия – ТУК 22:00 часа (Мондиал 2018, кв.) Мали – Кот д'Ивоар – ТУК https://www.blitz.bg
Лана, красивата съпруга на българската звезда в кеча Мирослав Барняшев-Русев