2024-04-24 @ 23:02 EEST
Балчик ликува след гол в добавеното време
Спорт Черноморец (Балчик) спечели драматично с 3:2 домакинството си на Несебър от 11-ия кръг на Втора лига. Футболистите на Георги Иванов - Геша стигнаха до трите точки след гол на Севдалин Стайков в добавеното време.

Гостите от Несебър първи поведоха в мача. В 35-ата минута Даниел Бенчев отбеляза, след което домакините съумяха да обърнат развоя още до почивката. В 41-ата минута Владислав Мирчев вкара за 1:1, а само две минути след това Виктор Митев направи 2:1.

Секунди след подновяването на играта Диян Молдованов възстанови равенството - 2:2, преди да се стигне до заключителните мигове в срещата, когато малко след изгонването на резервата Николай Дросев Севдалин Стайков донесе трите точки за Черноморец - 3:2.

Успехът изкачи тимът от Балчик на четвъртото място. Черноморец събра 18 точки и е само на три зад третия Царско село. Нвесебър е пети със 17 точки.

ВТОРА ЛИГА, 11 КРЪГ
13 октомври 2017 г. (петък), 16:00 часа
Марица - Локомотив (Горна Оряховица) 3:1

1:0 Димитър Юруков (41), 2:0 Свилен Щерев (66), 2:1 Деян Христов (73), 3:1 Рангел Игнатов (87)

Локомотив (София) - Литекс 4:0
1:0 Иво Иванов (4), 2:0 Николай Цветков (75), 3:0 Николай Цветков (88), 4:0 Том (90)

Нефтохимик - Поморие 1:3
0:1 Aхмед Ахмедов (20), 0:2 Антон Иванов (22), 0:3 Георги Петков (41), 1:3 Даниел Стаматов (80)

Черноморец (Балчик) - Несебър 3:2
0:1 Даниел Бенчев (35), 1:1 Владислав Мирчев (41), 2:1 Виктор Митев (43), 2:2 Диян Молдованов (46), 3:2 Севдалин Стайков (90+2)

15 октомври 2017 г. (неделя), 16:00 часа