ФУТБОЛ 21:45 часа - Шампионска лига: Реал (Мадрид) - Тотнъм (bTV Action,
Antena 3 (España) / HD, Arena Sport 3 HD (cro), Arezo TV, AzTV
(azerbaijan), Canal+ Poland / HD, Cosmote Sport 3 HD, IRIB TV3 / HD, RTS
Deux HD (Suisse), Sky Sport 5 (germany) / HD, TV3+ (denmark) / HD,
Viasat 4 Norge / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD, Viasat Sport Premium /
HD, Ziggo Sport Golf) 21:45 часа - Шампионска лига: Монако - Бешикташ (Arena
Sport 5 HD (cro), Canal+ Sport 2 HD (poland), Cosmote Sport 6 HD, Idman
TV, Sky Sport 8 (germany) / HD, TRT 1 / HD, Viasat Xtra 6) 21:45 часа - Шампионска лига: Mанчестър Сити - Наполи (RING.BG,
Arena Sport 4 HD (cro), Canal+ Sport HD (poland), Canale 5 (Italia) /
HD, Cosmote Sport 2 HD, Irib Varzesh, RSI La 2 HD (Svizzera), Sky Sport 6
(germany) / HD, SRF Zwei HD (Schweiz), TV3 Sport 2 (den) / HD, Viasat
Football Sweden / HD, Viasat UHD (4K), Viasat Urheilu Finland HD,
ViaSport 2 HD (norge) 21:45 часа - Шампионска лига: АПОЕЛ (Никозия) - Борусия
(Дортмунд) (Cosmote Sport 4 HD, Sky Sport 3 (germany) / HD, Viasat
Motor / HD, Viasat Xtra 5, ViaSport+ HD (norge) 21:45 часа - Шампионска лига: Лайпциг - Порто (Arena
Sport 1 HD (cro), Cosmote Sport 7 HD, Sky Sport 4 (germany) / HD, Sky
Sport UHD (4K) DE, Viasat Hockey / HD, Viasat Xtra 4) 21:45 часа - Шампионска лига: Фейенорд - Шахтьор
(Донецк) (Arena Sport 2 HD (cro), Kanal Ukraine / HD, Sky Sport 9
(germany) / HD, Viasat Xtra 7, Ziggo Sport Voetbal) 21:45 часа - Шампионска лига: Марибор - Ливърпул (Arena
Sport 6 HD (cro), beIN Sports MENA HD 4, Cosmote Sport 5 HD, nSport+ /
HD, Sky Sport 7 (germany) / HD, TV3 Ireland / HD, TV3 Sport 1 (den) /
HD, Viasat Sport Sweden / HD, Viasat Xtra 2, ViaSport 1 HD (norge)
21:45 часа - Шампионска лига: Спартак (Москва) - Севиля (beIN Sports
MENA HD 3, Cosmote Sport 8 HD, Sky Sport 10 (germany) / HD, Viasat Xtra
3, ViaSport 3 HD (norge)
ТЕНИС
13:00 часа - Турнир за жени за Купата на Кремъл (F+ "Булсатком") 13:00 часа - Турнир за мъже в Стокхолм (Sport+ "Булсатком")
ВОЛЕЙБОЛ
18:30 часа - Мач от Суперлигата: ЦСКА - Хебър (Диема Спорт)
БАСКЕТБОЛ
20:00 часа - Еврокъп: Торино - Морабанк Андора (Мтел Спорт 1)
ПО ИНТЕРНЕТ
ФУТБОЛ 21:45 часа - Шампионска лига: Реал (Мадрид) - Тотнъм - ТУК 21:45 часа - Шампионска лига: Монако - Бешикташ - ТУК 21:45 часа - Шампионска лига: Mанчестър Сити - Наполи - ТУК 21:45 часа - Шампионска лига: АПОЕЛ (Никозия) - Борусия (Дортмунд) - ТУК 21:45 часа - Шампионска лига: Лайпциг - Порто - ТУК 21:45 часа - Шампионска лига: Фейенорд - Шахтьор (Донецк) - ТУК 21:45 часа - Шампионска лига: Марибор - Ливърпул - ТУК 21:45 часа - Шампионска лига: Спартак (Москва) - Севиля - ТУК
ТЕНИС
13:00 часа - Турнир за жени за Купата на Кремъл - ТУК 13:00 часа - Турнир за мъже в Стокхолм - ТУК