изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2020-07-07 @ 02:24 EEST
Община Добрич обяви резултатите от конкурса „Мартеница ти дарявам“    
Новини Комисия в състав: председател  - Марияна Симеонова – гл. експерт „Училищно образование” при Община град Добрич и членове: Христина Токушева – управител на „Кендъл Дор“ ЕООД и Павлина Иванова – управител на „Калинчица“ ЕООД, разгледа 170 мартеници от 11 училища в обявения от Общината и „Екоколект“ АД конкурс „Мартеница ти дарявам”.


Бяха определени следните награди:

Първа възрастова група:

Първа награда – Гинко Иванов – 2 б клас - ОУ „Хан Аспарух“

Втора награда – Дивна Радинова – 2 е клас - СУ „П. Р. Славейков“

Трета награда –Виктор Панайотов – 2 г клас - СУ „П. Р. Славейков“

Втора възрастова група:

Първа награда – Аляра Тахирова – 4 в клас – СУ „Кл.Охридски“

Втора награда –  Васил Трифонов – 3 а клас - СУ „Кл.Охридски“

Трета награда – Дани Йорданов – 4 г клас – ОУ „Христо Ботев“

64 поощрителни награди получават:

1.     Габриела Димитрова – 2 в клас - СУ „П. Р. Славейков“

2.     Теодор Ковачев – 1 г клас - СУ „П. Р. Славейков“

3.     Александра Великова – 3 б клас - СУ „Св. Кл. Охридски“

4.     Димитър Христов – 1 б клас - СУ „Д. Талев“

5.     Алексадра Александрова – 2 б клас - ОУ „Хан Аспарух“

6.     Ива Николова – 3 б клас – СУ „П.Р. Славейков“

7.     Севдалина Стефанова – 2 а клас - ОУ „Н. Вапцаров“

8.     Поля Радева – 3 а клас - ОУ „Ст. Караджа“ 

9.     Дарина Ангелова – 4 г клас – ОУ „Хр. Ботев“

10.  Виктор Василев – 3 а клас - СУ „П. Р. Славейков“

11.  Момчил Стойчев – 2 в клас - СУ „П. Р. Славейков“

12.  Мерлин Атанасова – 3 клас – ОУ „Д. Войников“ с. Победа

13.  Мартин Димитров – 2 б – СУ „Л. Каравелов“

14.  Дария Паскалева – 1 а клас - СУ „П. Р. Славейков“

15.  Виктор Василев – 4 в клас - СУ „Св. Кл. Охридски“

16.  Милла Калчева – 2 б клас – ОУ „Хан Аспарух“

17.  Даная Добрева – 1 а клас – СУ „П.Р. Славейков“

18.  Александър-Борис Борисов – 1 б клас – СУ „Д. Талев“

19.  Мадлен Ахмедова – 4 д клас – СУ „П. Р. Славейков“

20.  Ани Катева – 3 клас – ОУ „Д. Войников“ с. Победа

21.  Ивомир Иванов – 2 клас – ОУ „Ст. Караджа“

22.  Константин Йорданов – 2 г клас - СУ „П. Р. Славейков“

23.  Грета Гочева – 1 б клас - СУ „П. Р. Славейков“

24.  Светозара Чекеловова 2 б – СУ „Св. Кл. Охридски“

25.  Велин  Кръстев – 1 б клас – СУ „Д. Талев“

26.  Силия Коева – 1 б – СУ „П. Р. Славейков“

27.  Весела Лазарова – 4 в – СУ „Св. Кл. Охридски“

28.  Седеф Али – 1 б клас – СУ „Д. Талев

29.  Витомир Новачев – 4 а клас - СУ „П.Р. Славейков“

30.  Невим Али – 3 клас - ОУ „Д. Войников“ с. Победа

31.  Ивайло Иванов – 2 б – СУ „Л. Каравелов“

32.  Мартина Цонева – 1 в клас - ОУ „Хр. Ботев“

33.  Николай Михайлов – 1 б клас - СУ „П.Р.Славейков“

34.  Йоан Иванов – 3 в клас - СУ „П.Р. Славейков“

35.  Георги Петров – 1 б клас - СУ „Д. Талев“

36.  Иван Георгиев – 3 б клас – СУ „П.Р. Славейков“

37. 

 


Сходни връзки


Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2020 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.09 секунди