2024-04-20 @ 10:58 EEST
ДЕЙВИД ФИЛИПОВ НАКАЗА СПАРТАК (ВАРНА)
Спорт Дейвид Филипов изигра пореден силен мач за тима на Септември (Тервел), който победи Спартак (Варна) с минималното 1:0 в мач от 25-ия кръг на Североизточната трета лига. Единственото попадение в двубоя отбеляза Дейвид Филипов в 49-ата минута, след като успя да се измъкне от защитата и да прониже стража на Спартак. Няколко минути преди края гостите нацелиха греда.

Отминалият кръг бе успешен и за другите два тима от Добричка област, играещи в третия ешелон. Лидерът в групата Добруджа 1919 (Добрич) победи с 3:0 като гост състава на Хитрино, а Калиакра (Каварна) се наложи на свой терен над Кубрат 2016 (Кубрат) с       3:1.