изпрати публикация  :  календар  :  търсене  :  статистика  :  Архив  :  Има ли Дядо Коледа?  :  Интернет връзки  :  Polls  
    НДТ, Добрич, България Албена - Oasis for Holidays   По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
    
 Добре дошли в НДТ, Добрич, България
 2019-09-18 @ 04:32 EEST
Програма на Четвърти международен фестивал за фолклорно изкуство „На мегдана в Албена” - 2018 година    
Култура
Програма на Четвърти международен фестивал за фолклорно изкуство „На мегдана в Албена” - 2018 година



1 септември /събота/ 18:30 часа

1.    ПГ „Овеч” – гр. Провадия
2.    ЖФГ. „ От извора” с. Караманово
3.    ХОФ. „Родна земя” с. Самоводене
4.    ПГ. „Гласовете на Аксаково” гр. Аксаково
5.    ФК „Хоро“ гр. Пловдив
6.    ФА „Елица” с. Врабево
7.    ФК „Хоро” гр. Пловдив
8.    ФК „Хоротроп” гр. Стара Загора
9.    ФИ Силвия Терзиева гр. Стара Загора
10.    Кукерска група с. Джинот
11.    ФФ „Фаворити“ Румъния

2 септември /неделя/ 18:30 часа

1.    ХОФ. „Родна земя” с. Самоводене
2.    ФА. „Елица” с. Врабево
3.    ФК „Хоротроп” гр. Стара Загора
4.    ГНТ „Витошки ритми” с. Мърчаево
5.    ТС „Студентска традиция“ с. Долна Студена
6.    Ревю на българска носия и костюми „Българска шевица” гр. Добрич
7.    ТФ „Фолклорна магия” с. Гурково
8.    ТС „Климентина” с. Труд
9.    ДВГ „Гурковските гласчета” с. Гурково
10.    ФК „ Хоро” гр. Пловдив
11.    ФТ Михаела Иванова гр. Добрич
Концерт на фолклорната изпълнителка Ивелина Колева

3 септември /понеделник/ 18:30 часа

1.    Дефиле из комплекса
2.    Bi – Communal Music and Folk Dance Assoctation „Cyprus”
3.    ТК „Хоротроп” гр. Стара Загора
4.    ФА „Елица” с. Врабево
5.    ТС „Студентска традиция” с. Долна Студена
6.    ТС „Климентина” с. Труд
7.    ХОФ „Родна земя” с. Самоводене
8.    ГНТ „Витошки ритми” с. Мърчаево
9.    ФК „Хоро” гр. Пловдив
10.    Гайдарски състав „Големите Гайди“ гр. Асеновград
Фолклорен концерт на Любомир Петов

4 септември /вторник/ 18.30 часа

1.    ПГ „Кумановски авлиги” с. Куманово
2.    ИИ Анка Жекова с. Куманово
3.    ИИ Йоанна Божкова
4.    Трио „Славей“ с. Куманово
5.    ПГ „Самарско знаме” гр. Варна
6.    ИИ Виктория Василева
7.    ИИ Лилия Линова гр. Асеновград
8.    ФА „Елица” с. Врабево
9.    Bi- Communal Music and Folk Dance „Cyprus”
10.    ГНТ „Витошки ритми“ с. Мърчаево
11.    ФК „Хоротроп” гр. Стара Загора
12.    ИИ Силвия Терзиева гр. Стара Загора
13.    ТШ „Фолклорен извор с. Тополи
14.    ФА „Балик” гр. Балчик
Фолклорен концерт на Здравко Мандаджиев


 


Сходни връзки


Stats
 Copyright ©2000 - 2003 © 2019 НДТ, Добрич, България
 Всички права запазени.
Powered By Geeklog 
Страницата е генерирана за 0.09 секунди