ТЕНИС 14:00 часа Турнир за мъже във Виена (MAX Sport 1) 14:30 часа Финален турнир на WTA в Сингапур (F+, Sport+ HD) 16:00 часа Турнир за мъже в Базел (MAX Sport 2)
ДРУГИ СПОРТОВЕ 08:00 часа (Колоездене) Обиколка на Хайнан (Евроспорт 2) 18:00 часа (Бокс) Открита тренировка на Кубрат Пулев и Хюи Фюри (Диема Спорт 2) 21:55 часа (Колоездене) Шест дни на Лондон (Евроспорт 1)
ФУТБОЛ 12:00 часа (Младежка лига на УЕФА) Шахтьор (Донецк) – Манчестър Сити (BT Sport 2 / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD) 15:00 часа (Младежка лига на УЕФА) Аякс – Бенфика (Polsat Sport Premium 1 HD, TV3 Sport (den) / HD, ViaSport 1 HD (norge) 15:00 часа (Младежка лига на УЕФА) АЕК – Байерн (Cosmote Sport 7 HD) 15:00 часа (Младежка лига на УЕФА) Рома – ЦСКА (MATCH! Premier / HD, MATCH! TV / HD, Sky Sport Football IT / HD) 15:00 часа (ЕП кв. до 17 г.) Чехия – Албания (SuperSport 2 HD (alb) 17:00 часа (Младежка лига на УЕФА) Манчестър Юнайтед –
Ювентус (5 PLUS (israel) / HD, Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 1
BiH, BT Sport 2 / HD, MATCH! Futbol 2 / HD, Polsat Sport Premium 1 HD,
Sky Sport Football IT / HD, TV3 Sport (den) / HD, TVPlay Sports Baltic /
HD, ViaSport 1 HD (norge) 18:00 часа (Шампионска лига на Азия) Персеполис – Ал Сад (beIN Sports MENA 2 HD, Varzish Sport HD (tjk) 19:00 часа (Шампионска лига на Африка) Есперанс –
Примейро Агосто (beIN MAX 5 HD (france), beIN Sports MENA 7 HD, Canal+
Sport 3 Afrique, SuperSport 9 za) 19:55 часа (Шампионска лига) Йънг Бойс – Валенсия (MAX Sport 2,
5 STARS Israel / HD, Arena Sport 2 (serbia), beIN Sports MENA 3 HD,
beIN Sports Turkey 2 HD, BT Sport ESPN / HD, C More Sport 2 HD
(finland), Canal+ Sport 2 Afrique, Cosmote Sport 3 HD, DAZN 1 Bar HD,
Digi Sport 2 (rom) / HD, LaLiga TV Bar / HD, Look Sport (romania) / HD,
M. Liga de Campeones 1 / HD, MATCH! Futbol 1 / HD, Orange Sport 2 (svk),
Polsat Sport Premium 2 HD, RMC Sport 2 HD (France), Sky Sport Calcio 4 /
HD, SportKlub 3 (slovenia), Spíler 1 TV / HD, SuperSport 6 za / HD,
Telekom Sport RO 2 / HD, TV3 MAX (denmark) / HD, Viasat Football Sweden /
HD, ViaSport 3 HD (norge), Virgin Media Sport Extra 1, Ziggo Sport
Voetbal / HD) 19:55 часа (Шампионска лига) АЕК – Байерн (MAX Sport 3,
5 SPORT / HD (israel), Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 1 BiH, beIN
Sports MENA 1 HD, beIN Sports Turkey 1 HD, BT Sport 1 / HD, C More Sport
1 HD (finland), Canal+ Sport 1 Afrique, CBC Sport HD, Cosmote Sport 2
HD, Digi Sport 1 (rom) / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, LaLiga TV Bar M2,
Look Plus (romania) / HD, M. Liga de Campeones 2 / HD, MATCH! Futbol 2 /
HD, MATCH! TV / HD, Orange Sport (svk), Polsat Sport Premium 1 HD,
QazSport / HD, RMC Sport 1 HD (France), Sky Sport 2 (germany) / HD, Sky
Sport Calcio 2 / HD, Sky Sport Football IT / HD, SportKlub 1 (slovenia),
Spíler 2 TV / HD, SuperSport 3 za / HD, SuperSport MáXimo 1 / HD,
Telekom Sport RO 1 / HD, TV3 Sport (den) / HD, TV6 Sweden / HD, TVPlay
Sports Baltic / HD, Varzish Sport HD (tjk), ViaSport 2 HD (norge),
Virgin Media One / HD, Virgin Media Sport HD, Ziggo Sport Select HD) 21:45 часа (Англия, Чемпиъншип) Норич – Астън Вила
(beIN Sports France 1 HD, Sky Sports Football UK / HD, Sky Sports Main
Event / HD, Viasat Jalkapallo Finland HD) 22:00 часа (Шампионска лига) Манчестър Юнайтед – Ювентус (MAX Sport 3,
5 SPORT / HD (israel), Arena Sport 1 (serbia), Arena Sport 1 BiH, beIN
Sports MENA 1 HD, beIN Sports MENA 11 HD, beIN Sports MENA 4K UHD, beIN
Sports Turkey 1 HD, BT Sport 2 / HD, C More Sport 1 HD (finland), Canal+
Sport 1 Afrique, CBC Sport HD, Club RTL, Cosmote Sport 4 HD, DAZN 2 Bar
HD, Digi Sport 1 (rom) / HD, Futbol 2 (ukraine) / HD, Kanal A
(slovenia), LaLiga TV Bar M1, Look Plus (romania) / HD, M. Liga de
Campeones 3, M4 Sport / HD (Hungary), MATCH! Futbol 1 / HD, Orange Sport
2 (svk), Polsat Sport Premium 1 HD, QazSport / HD, RMC Sport 2 HD
(France), RTÉ 2 Ireland / HD, RTÉ Player (geo/R), Sky Sport Austria /
HD, Sky Sport Calcio 2 / HD, Sky Sport Uno IT / HD, SuperSport 3 za /
HD, Telekom Sport RO 1 / HD, TV2 Sport 1 HD (norge), TV3+ (denmark) /
HD, TVPlay Sports Baltic / HD, Varzish Sport HD (tjk), Viasat Sport
Premium / HD, Vier Belgium / HD, Virgin Media Sport HD, Ziggo Sport
Golf) 22:00 часа (Шампионска лига) Аякс – Бенфика (Arena
Sport 5 (serbia), beIN Sports MENA 6 HD, BT Sport Extra 2 *RED Button,
Cosmote Sport 3 HD, Idman TV, LaLiga TV Bar M3, M. Liga de Campeones 5,
MATCH! Arena / HD, Orange Sport 4 (svk), Polsat Sport Premium 2 HD, Sky
Sport Calcio 6 / HD, SuperSport 11 za / HD, SuperSport MáXimo 1 / HD,
Telekom Sport RO 4, TV3 Sport HD (sweden), Veronica HD, Viasat Xtra 2,
ViaSport+ HD (norge), Virgin Media Sport Extra 4, Ziggo Sport Voetbal /
HD) 22:00 часа (Шампионска лига) Хофенхайм – Лион (beIN
Sports MENA 5 HD, BT Sport Extra 4 *RED Button, Canal+ Sport 4 Afrique,
Cosmote Sport 9 HD, DAZN 1 Bar HD, LaLiga TV Bar M5, M. Liga de
Campeones 7, Polsat Sport Premium 6 PPV HD, RMC Sport 1 HD (France), Sky
Sport Calcio 7 / HD, Spíler 2 TV / HD, SuperSport 12 za / HD, Viasat
Hockey / HD, Viasat Xtra 1 / HD, ViaSport 3 HD (norge), Virgin Media
Sport Extra 5) 22:00 часа (Шампионска лига) Реал (Мадрид) – Виктория (Пилзен) (MAX Sport 2,
5 PLUS (israel) / HD, Arena Sport 2 (serbia), beIN Sports MENA 3 HD,
beIN Sports Turkey 3 HD, BT Sport ESPN / HD, Canal+ Sport 3 Afrique,
Cosmote Sport 5 HD, Digi Sport 2 (rom) / HD, LaLiga TV Bar / HD, Look
Sport (romania) / HD, M. Liga de Campeones / HD, MATCH! Igra / HD,
Orange Sport (svk), Polsat Sport Premium 3 PPV HD, Qazaqstan TV, Sky
Sport Calcio 4 / HD, Sky Sport Football IT / HD, SportKlub 1 (slovenia),
SuperSport 6 za / HD, Telekom Sport RO 2 / HD, TV3 Sport (den) / HD,
TVPlay Sports+ Baltic HD, ViaSport 1 HD (norge), Virgin Media Sport
Extra 2, Ziggo Sport Racing) 22:00 часа (Шампионска лига) Рома – ЦСКА (Москва)
(Arena Sport 3 (serbia), beIN Sports MENA 4 HD, beIN Sports Turkey 2 HD,
BT Sport Extra 3 *RED Button, Cosmote Sport 7 HD, Digi Sport 4 (rom),
LaLiga TV Bar M4, M. Liga de Campeones 6, MATCH! TV / HD, Polsat Sport
Premium 4 PPV HD, Sky Sport Arena IT / HD, Sky Sport Calcio 3 / HD,
SportKlub 2 (slovenia), Spíler 1 TV / HD, SuperSport 8 za, Viasat Xtra
3, Virgin Media Sport Extra 3) 22:00 часа (Шампионска лига) Шахтьор (Донецк) –
Манчестър Сити (5 STARS Israel / HD, Arena Sport 4 (serbia), beIN Sports
MENA 2 HD, BT Sport 3 / HD, C More Sport 2 HD (finland), Canal+ Sport 2
Afrique, Cosmote Sport 8 HD, Digi Sport 3 (rom), Futbol 1 (ukraine) /
HD, LaLiga TV Bar M2, M. Liga de Campeones 4, MATCH! Futbol 2 / HD,
Orange Sport 3 (svk), Polsat Sport Premium 5 PPV HD, Sky Sport Calcio 5 /
HD, SportKlub 3 (slovenia), SuperSport 5 za / HD, Telekom Sport RO 3,
TV3 MAX (denmark) / HD, TV6 Sweden / HD, ViaSport 2 HD (norge), Virgin
Media Sport Extra 1) 22:00 часа (Шампионска лига на Африка) ЕС Сетиф – Ал Ахли (Кайро) (beIN Sports France 2 HD, beIN Sports MENA 7 HD)
ИНТЕРНЕТ
ТЕНИС 14:30 часа Финален турнир на WTA в Сингапур – ТУК
ФУТБОЛ 18:00 часа (Шампионска лига на Азия) Персеполис – Ал Сад – ТУК 19:00 часа (Шампионска лига на Африка) Есперанс – Примейро Агосто – ТУК 19:55 часа (Шампионска лига) Йънг Бойс – Валенсия – ТУК 19:55 часа (Шампионска лига) АЕК – Байерн – ТУК 22:00 часа (Шампионска лига) Манчестър Юнайтед – Ювентус – ТУК 22:00 часа (Шампионска лига) Аякс – Бенфика – ТУК 22:00 часа (Шампионска лига) Хофенхайм – Лион – ТУК 22:00 часа (Шампионска лига) Реал (Мадрид) – Виктория (Пилзен) – ТУК 22:00 часа (Шампионска лига) Рома – ЦСКА (Москва) – ТУК 22:00 часа (Шампионска лига) Шахтьор (Донецк) – Манчестър Сити – ТУК 22:00 часа (Шампионска лига на Африка) ЕС Сетиф – Ал Ахли (Кайро) – ТУК