2024-04-26 @ 14:26 EEST
“ЖЪЛТО-ЗЕЛЕНИТЕ” ЗАВЪРШИХА НАРАВНО С ОТБОРА НА ПЕТРЕ ГРИГОРАШ
Спорт “Добруджа” - “Фарул” /Констанца/ 1:1 /1:0/
Футболистите на “Добруджа” завършиха наравно 1:1 с румънския “Фарул” /Констанца/ в четвъртата си контрола от предсезонната подготовка.

Гостите, водени от игралия в недалечното минало с жълто-зеления екип Петре Григораш, установиха надмощие в първите минути на двубоя и създадоха няколко опасни атаки. При една от тях в 5-та мин. Мокану Сорин нацели гредата. Възпитаниците на Валентин Пейчев вложиха много старание и на свой ред използваха всяка възможност да застрашат вратата на “Фарул”. В 33-та мин. юношата Дидо Господинов открадна топката от бранителите в централната част на терена, напредна, излезе сам срещу румънския вратар и с премерен удар прати топката в мрежата - 1:0. В 46-та мин. след бързо изпълнение на пряк свободен удар и неорганизирани действия на нашите бранители Якоб Роберт възстанови равенството. До края на двубоя и двата състава създадоха голови положения, но грешаха в завършващата фаза на атаката. “Добруджа” игра в състав : Радомиров, Славов, А. Димитров, Кискинов, Флоров, Георгиев, Симеонов, Кичуков, Тодоров, Начев, Господинов. По-късно в игра влязоха Каравелев, Василев, Няголов, Желев, Радев, Кънчев, Савов, Сабриев, Кирилов, Коев, Герчев, Ангелов.

“ЖЪЛТО-ЗЕЛЕНИТЕ” ЗАВЪРШИХА НАРАВНО С ОТБОРА НА ПЕТРЕ ГРИГОРАШ | 0 брой коментари | Регистрация