2024-04-27 @ 01:14 EEST
СТЕФАН ГЕОРГИЕВ: ЩЕ ГОНИМ ПЪРВОТО МЯСТО В МИКС-ТУРНИРА
СпортСтанаха известни победителите от отборния турнир на 28-ия международен бридж-фестивал “Варна 2004”.

В състезанието се включиха 26 квартета, а първенец стана софийско-варненският тим на “Чамкория”. Второто място бе заето от състава на “Джордж”, а отборът на “Дама купа” завърши участието си на осма позиция. Във вторник в Двореца на културата и спорта в морската ни столица стартираха Блиц отборният турнир и откритият двойков турнир. Нашите надежди за отлично представяне са свързани с имената на Стефан и Драганка Георгиеви, пред които целта винаги е била спечелване на първото място. В четвъртък бридж-семейството от Добрич ще се включи в микс-турнира, а на следващия ден и в събота Драганка Георгиева ще участва в открития отборен турнир “Датска система”. Тя e в един състав с останалите националки и също има големи шансове за първото място. Заявки за участие в предстоящите турнири от програмата са направили бриджьори от САЩ, Канада, Индия, Румъния, Австрия, както и най-големите български имена в този спорт. Турнирът “Варна 2004” е един от най-силните в календара на българската федерация. След първите изяви на картоиграчите, специалистите заявиха, че стават свидетели на едно от най-силните издания в неговата история. НДТ

СТЕФАН ГЕОРГИЕВ: ЩЕ ГОНИМ ПЪРВОТО МЯСТО В МИКС-ТУРНИРА | 0 брой коментари | Регистрация