2024-04-27 @ 05:45 EEST
13 призови места за каратеките на "Самурай"
СпортВелико Търново бе домакин на турнира за Купа България по карате за деца. Добричкият клуб "Самурай" се представи с 11 състезатели.

Всички каратеки се завърнаха с медали, съобщи треньорът Димитър Христов. Най-големият успех постигна Васил Ивелинов, който се класира на първо място в категория +35 кг в дисциплината "кумите". Илия Петков и Стефан Илиев се наредиха на второ място на "ката", а останалите възпитаници на сенсей Ивелин Керанов и сенсей Димитър Христов успяха също да се класират сред призьорите, нареждайки се на трето място.
На 16 и 17 октомври клуб "Самурай" ще бъде домакин на Купа България за юноши и девойки младша възраст. Ето и как са се класирали състезателите от Добрич на шампионата за деца в старопрестолния град.