2024-04-27 @ 07:32 EEST
Отборът на Дончево поведе, но загуби
СпортФутболистите на "Калиакра II" /Каварна/ победиха на свой терен с 3:1 състава на "Устрем" /Доночево/ в среща от деветия кръг на "А" Областна група.

Футболистите на "Калиакра II" /Каварна/ победиха на свой терен с 3:1 състава на "Устрем" /Доночево/ в среща от деветия кръг на "А" Областна група. Домакините установиха игрово надмощие от самото начало на срещата, но пропиляха няколко голови положения. В 25-та мин. при една от редките си контраатаки гостите откриха резултата. Каварненци изравниха в 32-та мин. с попадение на Айдън Шериф, а четири минути преди края на първото полувреме Йордан Кънчев се разписа от дузпа за 2:1. Крайния резултат оформи Искрен Иванов в 46-та мин. - след перфектно подаване на Христин Камбуров той прати за трети път коженото кълбо в мрежата на гостите.