2024-04-27 @ 03:20 EEST
"Добруджа" е фаворит за четвъртото място
СпортГеорги Андреев, президент на ХК "Добруджа" и старши треньор на отбора

Получи се добър мач, в който заслужено спечелихме. Миналата седмица  "студентите" победиха тима на "Осъм" /Ловеч/, който заемаше четвърто място в класирането, а това подсказваше, че са сериозен отбор и не бива да допуснем подценяване. Започнахме пределно мобилизирани и поведохме със 6-7 гола. След това допуснахме някои наивни грешки и позволихме на съперника да намали разликата, но като цяло диктувахме играта. Доволен съм от всички наши състезатели, които взеха участие в срещата. Младите момчета, които пуснах в игра след почивката, се включиха много добре и показаха, че на тях може да се разчита. Мисля, че ако в следващите мачове играем така, както играхме в първите минути с НСА, успехите ни ще продължат. В следващия кръг гостуваме на "Цар Самуил" /Петрич/. Там по традиция се играе трудно и затова очакват тежък мач. Надявам се обаче да покажем, че сме по-добри, и да се поздравим с победа.