2024-04-26 @ 12:22 EEST
ТРИ ДУЗПИ НА МАЧА В РУСЕ

Отборът на "Добруджа" загуби с 4:1 като гост на "Дунав" /Русе/ в мач от поредния кръг на Елитната футболна група - юноши старша възраст.

В началото на срещата  играта бе равностойна и се водеше предимно в централната част на терена. В 27-та мин. домакините поведоха с гол от дузпа. След почивката възпитаниците на Красимир Коев се хвърлиха да атакуват, но грешаха в завършващата фаза на атаката. Индивидуална грешка в нашата отбрана доведе до 2:0 за "Русе", а малко след това главният съдия измисли втора дузпа за русенския тим, за да се стигне до 3:0. Това прекърши съпротивата на нашите момчета, които позволиха на домакините да отбележат и четвърто попадение. Единствения гол за "Добруджа" вкара Михаил Колев в 85-та мин. за дузпа, отсъдена за грубо нарушение срещу Борислав Балчев в  наказателното поле.