2024-04-26 @ 13:30 EEST
"КАЛИАКРА" СПЕЧЕЛИ ТОЧКА ПРИ ГОСТУВАНЕТО СИ НА "ПОМОРИЕ"

"Поморие" - "Калиакра" 0:0

Футболистите на "Калиакра" завършиха наравно 0:0 при гостуването си на "Поморие" в среща от седмия кръг на Източната "Б" група.

Домакините, които са на последно място във временното класиране, вложиха много старание, за да спечелят мача и да се измъкнат от дъното на таблицата. Каварненци обаче за пореден път доказаха, че са отбор, с който всеки състав във втория ни ешелон трябва да се съобразява. Макар че играта им не блестеше, те се противопоставиха успешно на съперника си и заслужено спечелиха една точка. Мачът бе равностоен и играта се водеше предимно в централната част на терена. Много рядко нападателите на двата отбора стигаха до стрелкови позиции и логично нулевото равенство се запази до последния съдийски сигнал.

Състави: "Поморие" - Теменлиев, П. Георгиев, Молдованов, Петков, Любенов, Петров, Генов, Жеков /46 Попов/, Цанков, Валериев, Михайлов /78 Божанов/

"Калиакра" - Добрев, Славов, Р. Андонов, Венков, Д Андонов, Кискинов, Войков, Пенев /80 Бързински/, Караджов, Димитров /55 Аврамов/, Василев /72 Станев

Жълти картони: Молдованов /"Поморие"/, Д. Андонов, Славов, Венков, Пенев /"Калиакра"/

Главен съдия: Николай Попов

Помощници: Ж Момчев и П. Попов

Стадион "Нафтекс": 200 зрители

* МНЕНИЕ СЛЕД МАЧА

"АКО ИГРАЕШЕ СТАНЧЕВ, ЩЯХМЕ ДА ПОБЕДИМ"

Радостин Трифонов, старши-треньор на "Калиакра"

Не съм доволен от представянето на нашия отбор. Играхме слабо и затова не можахме да победим. Борбата се водеше предимно в централната част на терена и всъщност нямаше чисти голови положения. Ние сме млад отбор и ни липсва постоянство. Не можем във всяка среща да разкриваме истинските си възможности. Определено мога да кажа, че ни липсваше наказаният Георги Станчев. Убеден съм, че око той играеше, щяхме да спечелим мача.

"КАЛИАКРА" СПЕЧЕЛИ ТОЧКА ПРИ ГОСТУВАНЕТО СИ НА "ПОМОРИЕ" | 0 брой коментари | Регистрация