2024-04-26 @ 14:14 EEST
"КАРАВЕЛОВЦИ" БЯХА НАЙ-БЪРЗИ ПРИ МОМЧЕТАТА И МОМИЧЕТАТА

Станаха известни призьорите от общинското първенство по лека атлетика. На първо място при момичетата и момчетата от 5 до 7 клас завършиха отборите на СОУ "Любен Каравелов".

На второ място при момчетата завършиха представителите на СОУ "Димитър Талев", следвани от ОУ "Хан Аспарух". При момичетата втори останаха учениците от СОУ "Дора Габе". Третото място зае тимът на СОУ "Димитър Талев". Победители при юношите от 8 до 10 клас станаха лекоатлетите на Езикова гимназия "Гео Милев", а при момичетата СОУ "Димитър Талев".

Определени бяха и първенците в шахмата. При най-малките на първо място се класира отборът на ОУ "Панайот Волов", следван от учениците на "Стефан Караджа", "П. Р. Славейков", ПМГ "Иван Вазов" и ОУ "Христо Ботев". При по-големите безкомпромисни в ходовете си с черно-белите фигури бяха представителите на ПМГ, следвани от ФСГ и ПГ по Туризъм. На 25 ноември ще се проведе общинското първенство по тенис на маса, а на 28-и стартира шампионатът по волейбол, в който щe се включат 29 отбора. НДТ

"КАРАВЕЛОВЦИ" БЯХА НАЙ-БЪРЗИ ПРИ МОМЧЕТАТА И МОМИЧЕТАТА | 0 брой коментари | Регистрация