2024-04-26 @ 16:59 EEST
ПРИКЛЮЧИХА БАСКЕТБОЛНИТЕ МАЧОВЕ ПРИ НАЙ-МАЛКИТЕ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА
Спорт

Вчера се изиграха последните три мача от общинското първенство по баскетбол за момчета от 5 до 7 клас.

Отборът на ОУ "Отец Паисий" спечели с 29:10 над СОУ "Димитър Талев" и оглави класирането. Втори остана съставът на ОУ "Стефан Караджа", който разби с 23:5 представителите на СОУ "Дора Габе", а на трето място се класира тимът на СОУ "Димитър Талев", наложил се с 32:10 над СОУ "Дора Габе".

При момичетата класирането бе оглавено от състезателките на СОУ "Дора Габе", които оставиха след себе си отборът на СОУ "Любен Каравелов".

Днес в залата на УСШ в Добрич започват срещите при момчетата от 8 до 10 клас. Участват 6 отбора, които са разделени в две групи по три тима. Ще се срещнат по системата "Всеки срещу всеки". При момичетата няма желаещи да участват в градския шампионат. НДТ

ПРИКЛЮЧИХА БАСКЕТБОЛНИТЕ МАЧОВЕ ПРИ НАЙ-МАЛКИТЕ МОМИЧЕТА И МОМЧЕТА | 0 брой коментари | Регистрация