2024-04-27 @ 07:01 EEST
ПУСТИННА БУРЯ ПРЕКЪСНА МАЧА НА ЛЕВСКИ С БНЕЙ ЙЕХУДА
СпортПустинна буря прекъсна последната контрола на Левски в Израел. В 79-ата минута, при резултат 3:1 за "сините", ръководствата на двата тима се съгласиха двубоят да бъде прекратен.

Мате Батурина изведе израелския тим напред в резултата в 39-ата минута. Само две по-късно Емил Ангелов изравни. След почивката Левски имаше тотално превъзходство. В 74-ата минута Седрик Бартон бе съборен в наказателното поле, а съдията отсъди дузпа. Валери Домовчийски бе точен и "сините" поведоха. Три минути по-късно Лусио Вагнер излезе в изгодна позиция след двойно подаване и бе точен за 3:1.

ПУСТИННА БУРЯ ПРЕКЪСНА МАЧА НА ЛЕВСКИ С БНЕЙ ЙЕХУДА | 0 брой коментари | Регистрация