2024-04-26 @ 15:53 EEST
АРСЕНАЛ ПОБЕДИ РЕАЛ (М) С 1:0 В МАДРИД
СпортОтборът на Арсенал победи като гост Реал (М) с 1:0 и поднесе една от най-големите изненади в турнира на Шампионската лига. Единственото попадение в двубоя реализира капитанът на “артилеристите” Тиери Анри в 47 минута.

Французинът направи невероятен пробив, минавайки през почти цялата противникова защита и с точен удар донесе победата на своя отбор. Наставникът на Реал (М) Лопес-Каро пусна в игра през втората част Раул и Баптища, но и техните действия на терена не помогнаха на мадридчани да се доберат поне до равенството. Двата отбора имаха много възможности за гол, но добрите изяви на вратарите не позволиха реализирането на нови попадения. Победата идва точно навреме за Арсенал и Арсен Венгер, който през последните месеци понесе много критика за представянето на отбора в английската Висша лига.

Други резултати: Бенфика – Ливърпул 1:0 (Луизао)

Байерн (Мюнхен) – Милан 1:1 (Балак, Шевченко-дузпа)

ПСВ Айндховен – Лион 0:1 (Жуниньо)

АРСЕНАЛ ПОБЕДИ РЕАЛ (М) С 1:0 В МАДРИД | 0 брой коментари | Регистрация