2024-04-26 @ 11:04 EEST
ПЪРВА ПОБЕДА НА КАМБЕРОВ ЗА "ЛИБХЕР ОКСЕНХАУЗЕН"
СпортВ немското първенство по тенис на маса добричлията Радослав Камберов записа своята първа победа с новия си отбор - "Либхер Оксенхаузен".

В първия кръг на шампионата отборът на добруджанеца разби пред своя публика "Алтсхаузен" с 9:2 срещи и така оглави класирането във Вербандслигата още на старта на първенството. Камберов тръгна с поражение от срещата на двойки, където заедно със съотборника си Йоханес Руф отстъпиха с 2:3 гейма на Петер Поляк и Даниел Вебер. В следващия си двубой нашенецът претърпя загуба и в сингъла с 1:3 гейма от Петер Поляк. В другия си индивидуален мач Радослав записа първата си, като надделя с 3:2 гейма над Даниел Вебер. Срещата бе изключително оспорвана, а затова говори и факта, че Камберов е изтръгвал победата едва в самия край на отделните части.

В следващия кръг "Либхер Оксенхаузен" гостува на 1 октомври на "Айслиген", а на 7 октомври приема "Рьотлинген". НДТ

ПЪРВА ПОБЕДА НА КАМБЕРОВ ЗА "ЛИБХЕР ОКСЕНХАУЗЕН" | 0 брой коментари | Регистрация