2024-04-26 @ 17:30 EEST
ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ "Г. МИЛЕВ" ТРИУМФИРА ПРИ ДЕВОЙКИТЕ
СпортОтборът на Езикова гимназия "Гео Милев" спечели първото място в общинското първенство по волейбол при девойките от 11 и 12 клас.

Втори в класирането останаха представителките на СОУ "Димитър Талев",  а трети ПГ по Туризъм. В петицата влязоха още ПМГ "Иван Вазов" и ПГВМ.

В залата на УСШ вчера се изиграха и срещите при юношите. До приключване на редакционното ни време се получиха следните резултати:

ФСГ "В. Левски" - СОУ "Д. Талев" 3:1

ЕГ "Г. Милев" - ПГАС         3:0

СОУ "Д. Габе" - СОУ "Д. Талев"    0:3

ФСГ "В. Левски" - ЕГ "Г. Милев"    2:3

ПГАС - СОУ "Д. Габе"         3:0

ЕГ "Г. Милев" II - СОУ "П. Р. Славейков" 0:3

Днес в УСШ стартира градското първенство по баскетбол за ученици от 11 и 12 клас. При юношите участват 7 отбора, които ще играят "всеки срещу всеки" в рамките на три дни. НДТ

ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ "Г. МИЛЕВ" ТРИУМФИРА ПРИ ДЕВОЙКИТЕ | 0 брой коментари | Регистрация