2024-04-27 @ 08:42 EEST
БРОНЗ ЗА АЙХАН АСАН
СпортИ двамата състезатели на клуба по лека атлетика “Добруджа” успяха да се класират в първата шестицата в своята възрастова група на кроса в Карнобат, съобщи треньорът Милен Петров

Това даде възможност на спортистите да вземат част от наградния фонд, който бе 4000 лева. С време 5 минути и 13 секунди Айхан Асан спечели бронзов медал при юношите младша възраст на 2 километра гладко бягане, а секунда след него четвърти финишира съотборникът му Михаил Михайлов. В тази възрастова група участваха 20 души от цялата страна. Състезанието премина при добра организация, а домакините наградиха всички участници и с предметни награди.

Тази седмица Айхан и Михаил ще участват в последния кръг от веригата шосейни пробези. Надпреварата ще се състои във Варна.  НДТ