2024-04-26 @ 08:11 EEST
ВТОРА ТУРНИРНА ПОБЕДА ЗА РАДОСЛАВ ПЕТКОВ
НовиниЗа втори път през тази година Радослав Петков спечели индивидуален турнир по тенис за мъже

На кортовете до зала “Добротица” той победи на финала Сергей Владов със 7:5 и затвърди първото място в градската ранглиста. Преди това Станислав Тинев хвърли бомбата в турнира, като на четвъртфиналите спечели с 6:4 над Светломир Станев. В друг интересен мач Николай Ганов губеше с 0:5 от Кирил Манолов, но успя да обърне резултата и да спечели със 7:5. След това Ганов бе елиминиран от Сергей Владов със същия резултат. Голяма драма се разрази в двубоя между старите познайници Радослав Петков и Милен Павлов. Победителят стана ясен след тайбрек, спечелен от Радослав Петков със 7:6 гейма и 8:6 точки.

Утешителният турнир бе спечелен от Георги Стефанов, победил с 12:10 гейма Диян Коравски.

Тази седмица ще има двойков турнир за мъже, а другата е последният сингъл преди Мастърса.  НДТ