2024-04-27 @ 04:56 EEST
ХАНДБАЛИСТИТЕ НИ “ИЗЛЪГАХА” ГАБРОВЦИ ПРЕД РОДНА ПУБЛИКА
СпортПобеда с 27:24 записаха хандбалистите на “Добруджа - Сплендид” в шампионатен мач от първата шестица на мъжката “А” група. Възпитаниците на Георги Андреев надделяха над “Хугадорс” като гости.

На полувремето резултатът бе 13:10 в полза на добричлии, които през втората част запазиха преднината си от три гола.

С основен принос за поредната победа е голмайсторът в родното ни първенство Росен Колев, който със седемте си гола бе най-резултатен за “жълто-зелените”. Така вече той има в сметката си 256 попадения. “Добруджа - Сплендид” остана на трето място в класирането, като вече има в актива си 15 точки. С 13 е четвъртият в таблицата “Осъм”, който вчера “излъга” НСА.