2024-04-26 @ 21:05 EEST
ЕЗИКОВА Е №1 ПРИ МОМЧЕТАТА, ХУМАНИТАРНАТА БИЕ ПРИ МОМИЧЕТАТА
СпортОтборът на Езикова гимназия “Гео Милев” спечели първото място в общинското ученическо първенство по волейбол за момчета от 8 до 10 клас.

Представителите на това учебно заведение оглавиха класирането, без да допуснат нито една загуба. Те оставиха след себе си връстниците си от ПМГ “Иван Вазов”, СОУ “Д. Талев”, Хуманитарна гимназия “Св. Св. Кирил и Методий” и ОУ “Христо Ботев”.

При девойките очаквано Хуманитарната гимназия зае първото място и се класира за областното първенство. Припомняме ви, че в пряк дуел за лидерската позиция шампионките надделяха с 3:2 над Езиковата гимназия, а вчера затвърдиха превъзходството и си след победа и над ФСГ “Васил Левски”. Днес са срещите при средношколците. НДТ

ЕЗИКОВА Е №1 ПРИ МОМЧЕТАТА, ХУМАНИТАРНАТА БИЕ ПРИ МОМИЧЕТАТА | 0 брой коментари | Регистрация