2024-04-26 @ 10:49 EEST
“ДОБРОТИЦА” ПАК НЕ ДАДЕ ГЕЙМ
СпортВтора категорична победа постигнаха волейболистите на “Добротица” в регионалния шампионат по волейбол за мъже на Източна България.

В Търговище добричлии надделяха с 3:0 гейма над генералтошевският “Спортист 99”. Домакините, които години наред нямаха мъжки волейболен тим, отстъпиха пред своя публика с 1:3 гейма от “Елит” – Силистра. Другият добрички тим в група “Север” – “Екип” загуби с 3:1 гейма от състава на “Варна”.

През миналия уикенд отборите от група “Юг” нямаха срещи, тъй като ги изиграха по-рано в Айтос. На 8 ноември започват мачовете от третия кръг. Тогава ще бъдат само двубоите от южната група. Срещите ще бъдат във Варна, а един срещу друг на мрежата ще застанат следните двойки: „Черно море” – „Нови пазар”; „Айтос” – „Родина”; „Бургас” – „Енерджи”. Почиват волейболистите на „Черноморец” – Бяла.

В същото време от клуб “Добротица” ни информират, че юношите старша възраст на отбора са победили с 3:0 гейма “Попово”. Мачът е бил от зоналния турнир на тази възрастова група, а това е била първата победа за юношите.