2024-04-27 @ 06:01 EEST
АМФК „ДОБРИЧ” ЗАГУБИ ДЕРБИТО С ФАВОРИТА В ГРУПАТА СИ
СпортОтборът на АМФК „Добрич” загуби и втория си мач в тазгодишното издание на Аматьорската минифутболна лига.

Добричлии отстъпиха с 4:2 от Евротур в мач, в който имаше много нерви и 2 червени картона за противника. Двубоят започна равностойно, като в 5-тата минута капитанът Тихомир Желев отбеляза абсолютно чист гол, но съдията го отмени. В 11-ата минута „Евротур” поведе в резултата след рикошет. В края на полувремето резултата стана 2:0. В следващата атака Никола Богданов намали резултата на 2:1. Така завърши полувремето, в което имаше много нарушения, главно от страна на „Евротур”. Началото на второто полувреме не започна добре и добруджанци допуснаха трети гол след много добър изстрел от воле.  В 54-ата очакваното се случи и отборът на „Евротур” остана с човек по-малко след удар без топка на техен играч. Преди това съдията не видя 2 подобни нарушения на техни играчи и много нарушения, което незнайно защо не бяха оцветени в жълто или червно. В 62-тата минута Тихомир Желев отбеляза с глава след центриране на Димитър Радушев. АМФК „Добрич” натиснаха съперника си след този гол, а в 65-ата минута капитанът на „Евротур” бе изгонен след получаване на втори жълт картон. В оставащите 5 минути добричлии се хвърлиха със всички сили в атака. Удариха две греди и още куп пропуски. В края на мача след колективна грешка допуснаха четвърти гол, който оформи и крайното 2:4. Следващият мач на АМФК „Добрич” е този уикенд срещу “Club GTI”.

Титулярите на “Добрич”: Б. Митков, Р. Русков, А. Андреев, Н. Богданов, Т. Желев, Д. Радушев, М. Иванов

Резерви: Д. Илков, Р. Енчев, Н. Лазаров, С. Даскалов, З. Кожухаров

АМФК „ДОБРИЧ” ЗАГУБИ ДЕРБИТО С ФАВОРИТА В ГРУПАТА СИ | 0 брой коментари | Регистрация