2024-04-26 @ 17:47 EEST
ЗВЕЗДА "ИЗЛЪГА" ЗАГОРКА В ИЗИДА КЪП
СпортОтборът на Звезда "излъга" с минималното 1:0 Загорка във футболния турнир за Купата на Изида и за наградите на БФС в Добрич.

Единственото попадение реализира Атанас Георгиев след пряк свободен удар от около 20 метра. Това бе четвърти пореден успех за тима на Звезда, който на върха в класирането изпревари по голова разлика футболистите на Изида. В четвъртия кръг първа победа в турнира записаха играчите на Добруджански спортист. Ето и всички резултати:
Рилци - Добруджански спортист 2:4
Голмайстори - Димо Стоянов и Стефан Лазаров (Р); Станислав Валентинов, Стоян Стоянов, Исмет Сезги и Сезги Исмет (ДС)
Змеево - Елит 2:6
Голмайстори - Юсеин Азис и Зико Димитров (З); Георги Гочев, Росен Николов, Иван Иванов, Светослав Колев и Димитър Димитров - 2 (E)
Загорка - Звезда 0:1