2024-04-26 @ 18:56 EEST
ОЩЕ ТРИ ТОЧКИ ЗА ОТБОРА НА ШАБЛА
СпортФутболистите на Шабла записаха поредната си победа в първенството на Североизточната "В" футболна група.

В среща от 14-ия кръг те се наложиха като домакини с 2:1 над състава на Две могили. Мачът започна повече от добре за гостите. Още във втората минута те се възползваха от грешка в отбраната на шабленци и поведоха в резултата. Избраниците на треньора Димчо Филев се вдигнаха на щурм и заслужено стигнаха до пълен обрат в резултата. В 28-ата минута Никола Василев възстанови равенството, а в 73-ата Румен Александров прати за втори път топката в мрежата на Две могили и донесе трите точки на Шабла. Домакините можеха да отбележат още голове, но пропуски от чисти позиции направиха Румен Александров и Валентин Енчев.